Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Sprzedam Philips AS450 za 20PLN.. + prio lub odbiór osob.

keseszel 31 Maj 2010 22:08 2631 3
    keseszel
    Poziom 26  
    Witam.

Sprzedam wieżę Philips AS450. Po wymianie podświetlenia pojawia się i gaśnie napis "HOT". Wieża albo się wyłącza po krótkim czasie(chyba, teraz już nie zwracam na to uwagi), albo pojawia się wybrana funkcja na zmianę ze wspomnianym napisem "HOT".

Typowa wieżyczka. Kolor jak widać czarny. Obudowa nie potrzaskana, zadbana. Radio (bez RDS), CD ( chyba laser padnięty - nie czyta, nie bawiłem się w podkręcanie, czyszczenie ), korektor 4 punktowy + podbicie basów, magnetofon dwu kieszeniowy, wejście AUX, wyjście słuchawkowe. Jak doszukam się pilota to dołączę. Grała z głośnikami trójdrożnymi 30-50W, 6 Ohm. Dźwięk świetny, Philips..

Sprzęt albo do uruchomienia, albo do majsterkowania - czyli wykorzystać podzespoły i przełożyć do mniejszej obudowy. Zamiast kombinować kupiłem maleństwo i graje mi, starcza..

Sprzedaję samą wieżę z kablem sieciowym, BEZ GŁOŚNIKÓW .

CENA 35 PLN - OBEJMUJE TEŻ WYSYŁKĘ PRIORYTETEM.

Coś dla majsterkowicza, nawet podliczając ceny podzespołów uważam, że to okazja dla kupującego. Ja rezygnuję z czegoś co mi zajmuje miejsce, kupujący otrzymuje komplet podzespołów z których może zbudować coś co sprawi mu frajdę w słuchaniu.

Co do regulacji głośności - potencjometr na silniczku, w gałce dioda ! Widać jak działa regulacja ! Mało jest teraz tego typu sprzętu !

Sprzedam Philips AS450 za 20PLN.. + prio lub odbiór osob.

Tak wygląda wspomniana wieżyczka. Podświetlenie już działa, niewidoczne na zdjęciu, niestety.

Myślę, że taki opis wystarczy do podjęcia decyzji, bardziej szczegółowy raczej już nie będzie.

Numer fona 605 968 880 begin_of_the_skype_highlighting              605 968 880      end_of_the_skype_highlighting, Plus. W razie pytań i wątpliwości proszę dzwonić.

Znaczniki w temacie zlikwidowano/ regulamin!
    [_P_]
    Domino621
    Uczeń
    Razem z wysyłką 35zł?

Od takich 'info' są komunikatory internetowe!
    [_P_]
    keseszel
    Poziom 26  
    Tak jak w opisie..