Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Kino domowe Philips HTS3520

stefan951 31 Maj 2010 23:52 2840 2
  • #1 31 Maj 2010 23:52
    stefan951
    Poziom 10  

Kupiłem kino domowe Philips HDS3520 które powinno zgodnie z informacją producenta odtwarzać wszystkie dostępne formaty tj.
    Formaty kompresji: avi, MPEG1, MPEG2, MPEG4, WMV, XviD
    Odtwarzane nośniki: CD-R/CD-RW, DVD+R/+RW, DVD-R/-RW, DVD-Video, Pamięć flash USB, Video CD/SVCD
    System odtwarzania płyt wideo: NTSC, PAL
    - jednak nie do końca jest tak jak napisał producent.
    Po włożeniu płyty CD lub DVD z filmami Divx lub Xvid urządzenie sprawdza zawartość płyty i się zatrzymuje. Wniosek z tego wyciągam jeden nie potrafi odczytać tego rodzaju plików.W związku z tym proszę o informację jeżeli macie takie urządzenie czy wam działa i są odczytywane te pliki ? Co z tym zrobić ?

• #2 01 Cze 2010 08:37
    macko.79
    Poziom 16  

Powiem ci na swoim przykładzie, że gdy kupiłem dvd Samsunga wszystko było dobrze i przez przypadek wpadła mi w rękę płyta vcd której nie mógł odtworzyć.
    Według informacji producenta też powinien odtwarzać.
    Wykonałem kilka telefonów i okazało się, że instrukcje od danego sprzętu są takie same jak w innych modelach Samsunga.
    a, co za tym idzie to, że nie wszystkie dane się zgadzają. Mój model mimo opisu w instrukcji nie jest przystosowany do odtwarzania vcd ale od razu proponowano mi, że mogę przynieść dvd i w grają odpowiednie oprogramowanie za darmo.
    Także kolego wpierw zorientuj się dokładnie czy jest on przystosowany do odtwarzania Divx i Xvid, bo naprawdę instrukcja swoje, a sprzęt swoje.
    Pozdrawiam:D

• #3 01 Cze 2010 10:19
    arturKg
    Poziom 14  

Witam,
    Jezeli cos nie dzila a pisze ze ma dzilac to masz proste rozwiazanie.
    Oddajesz do sklepu i prosisz o wymiane lub naprawe w ramach gwarancji.
    Zaplaciles za ten towar wiec wymagaj.
    Pozdrawiam.

TME logo Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
TME Logo