Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

gniazda przelotowe, jeden konwerter, dwa dekodery

01 Cze 2010 12:53 2326 2
  • Poziom 10  
    Witam! mam takie pytanie, chcę dokończyć instalację w mieszkaniu, jest ona już w kawałku zrobiona, zaraz opiszę jak będzie wyglądać ale przede wszystkim chodzi mi o to czy będą w niej działać na przemiennie dwa dekodery polsatu. A więc tak do mieszkania wchodzą mi dwa kable, jeden od anteny satelitarnej a drugi od anteny zbiorczej która wisi na kamienicy, oba kable schodzą się do sumatora i na tym jest na razie koniec tej instalacji a chciałbym to dokończy w taki sposób, z sumatora wyjść jednym przewodem do gniazda rtv sat przelotowego, tu będzie jeden dekoder polsatu a dokładniej samsung dsb s305 następnie kolejne gniazdo rtv sat przelotowe do którego będzie podłączony telewizor odbierający tylko tv naziemną, bez żadnych dekoderów a na końcu w ostatnim dużym pokoju gniazdo rtv sat końcowe do którego będzie także dekoder polsatu a dokładniej jest to mini dekoder polsatu. Czy to po prostu będzie działać tak jak sobie to wyobraziłem? nie chcę oglądać na dwóch dekoderach naraz tylko albo na jednym albo na drugim. Co o tym szanowni forumowicze sądzicie?
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 34  
    Samsung dsb s305 >> czy on czasem nie podaje bez przerwy napięcia na konwerter ?