Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Zmywarka 45cm do zabudowy, z panelem ok. 1300 zł

deka87 01 Cze 2010 13:38 5589 4
  • #1 01 Cze 2010 13:38
    deka87
    Poziom 20  

Wymagania:
    - musi dobrze myć, żeby nie zostawały niedomyte naczynia
    - cena: ok. 1300 zł, może być troche więcej jeśli warto dopłacić
    - wysoka bezawaryjność
    - niskie zużycie energii

Proszę o poradę które modele z tych poniżej (spełniające wymagania cenowe) będą najlepsze i dlaczego:
    Bosch:
    - SRI53E25EU
    - SRI43E05EU
    - SRI45M15EU
    Siemens:
    - SF55M552EU

a może brać też pod uwagę starsze zmywarki, których już nie ma na stronie producentów, ale są jeszcze w sklepach ? np:
    Bosch:
    - SRI53E15EU
    - SRI53E05EU
    Electrolux:
    - ESI44030X
    - ESI45010X

• #2 19 Cze 2010 22:46
    Kinya
    Poziom 9  

Unikaj jak ognia Boscha, zwłaszcza z serii Silence 3in1!!!
    Dziadostwo jakich mało (w ogóle uważam, że Bosch to na maksa przereklamowana w Polsce marka). Generalnie zmywarki Boscha mają tendencję do niedosuszania naczyń - takie info od wielu użytkowników znajdowałam na innych forach, na Elektrodzie ich nie znajdziesz, bo tu się Boscha kocha i hołubi :x - czasem mam wrażenie, że ta firma sponsoruje to forum 8-)
    Zobacz, dwa pierwsze lepsze linki
    http://forum.gazeta.pl/forum/w,49213,84647941,0,Zmywarka_nie_dosusza.html
    http://www.ua.morele.net/zmywarka-bosch-srs-55m58eu-221173/

Zobacz koniecznie mój post z 29 Kwi 2010 13:00
    https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic662638-1890.html

Generalnie odradzam Boscha. Nie jestem sprzedawcą, serwisantem, dilerem Boscha, tylko klientką, która mocno się nacięła - dlatego uczciwie, z całego serca radzę poszukać czegoś innego.

• #3 20 Cze 2010 13:31
    Usunięty
  • #4 20 Cze 2010 23:09
    editor
    Poziom 12  

xMarSx napisał:
    Amica - znajomi używają ,polecają

zmień znajomych :D
    poza tym zarówno wychwalanie jak i krytykowanie nie poparte argumentami jest dla mnie bełkotem.
    nawet jeśli popsul ci się bosch nie znaczy, że wszystko co robią jest z założenia złe. bosch ma wiele zmywarek od takich super prostych, po dużo lepiej wykonane. jeśli daliście się nabrać, że zmywarka boscha za 1000 PLN jest super produktem to już wasz problem. dobry bosch kosztuje nieco więcej, a za 1000 to kupujcie amicę - pownie nie będziecie wylewać żalów jak wam będzie niedomywać i rozwali się po dwóch latach, bo też wiele po niej nie bedziecie oczekiwać. po boschu oczekiwaliście, ale zwyczajnie ulegliście magii nazwy, zamiast dokonać przemyślanych zakupów.

• #5 06 Sty 2011 18:03
    deka87
    Poziom 20  

Już trochę czasu minęło od zakupu zmywarki i jak narazie mama na nią nie narzeka, ale żałuje że posłuchała koleżanek i nie wybrała normalnej 60cm, bo 45 jest za mała dla 4 osób. Poza tym wszystko ok - większość naczyń domywa na krótkim programie, jedynie przypalone itp. trzeba myć na dłuższym.

Myślę że temat można zamknąć.

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME