Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Starta fioletowa farba polaryzacyjna (?) w Samsung U700

crtowiec 01 Cze 2010 16:57 1062 3
  • #1 01 Cze 2010 16:57
    crtowiec
    Poziom 9  

Witam! Mam taki oto nietypowy problem i nie wiem jak go rozwiązać: otóż telefon (Samsung U700) zalał mi się kawą i na szczęście po wysuszeniu go wszystko działa, ale niestety przy czyszczeniu wnętrza obudowy z resztek kawy niechcący starłem napyloną od wewnątrz fioletową farbkę przyciemniającą/polaryzacyjną (nie wiem dokładnie od czego ona jest) na wizjerze od głównego aparatu, na prawo od "lusterka" i "soczewki" od LEDowej lampy błyskowej. Nie wie ktoś z Was, jaką farbką można by tą przeze mnie startą zastąpić, żeby wizjer miał takie same właściwości, bo nie za bardzo mi się uśmiecha perspektywa wymiany całej przedniej obudowy dla tej jednej szybki z wizjerem. Nada się może zwykła akwarela, a może lakier do paznokci w odpowiednim kolorze, to tylko moje sugestie, ale może ktoś z Was będzie się lepiej w tym temacie orientował. Błagam, pomóżcie!

0 3
  • #2 04 Cze 2010 18:02
    Pocieszny
    Poziom 38  

Nie próbuj lakierem do paznokci, bo rozpuścisz nim obudowę - będzie jeszcze gorzej niż jest. Nie wiem czy da się to czymś zastąpić...

0
  • #3 05 Cze 2010 09:02
    macho301
    Poziom 9  

Ja bym już nic z tym nie grzebał... może byc tylko gorzej.

0
  • #4 05 Cze 2010 11:06
    crtowiec
    Poziom 9  

Dzięki za odzew w mojej sprawie. Ale pomyślcie: skoro ta farbka tak łatwo się starła, nawet warstwa, która napylona była obok wizjera też się wytarła od samego przeciągnięcia po niej palcem, to może to oznaczać, że nie była to jakaś super-hiper zaawansowana technologicznie farbka i może da się ją zastąpić właśnie plakatówką w odpowiednim kolorze, czyli fioletowym. A jak naniosę zbyt grubą warstwę, to ją po prostu trochę zetrę. Co o tym myślicie? To zawsze taniej mi wyjdzie niż wymiana części panelu przedniego.

0
  Szukaj w 5mln produktów