Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Nokia N80 przerwana taśma łącząca wyświetlacz z płytą

roni868 02 Cze 2010 10:31 2527 6
  • #1 02 Cze 2010 10:31
    roni868
    Poziom 11  

Witam bardzo serdecznie! Chciałbym się dowiedzieć czy istnienie możliwość naprawienia takiego uszkodzenia taśmy łączącej LCD z płytka to górną w n80. Myślałem nad taśmą przewodzącą, ale chyba to nie możliwe, gdyż ścieżki są bardzo cieniutkie i trzeba mieć sprawną rękę. A może da się tę taśmę wyjąć ? Czy pozostaje wymiana LCD? . Zamieszczam poniżej zdjęcia. Pozdrawiam

Nokia N80 przerwana taśma łącząca wyświetlacz z płytą Nokia N80 przerwana taśma łącząca wyświetlacz z płytą Nokia N80 przerwana taśma łącząca wyświetlacz z płytą

0 6
  • #2 02 Cze 2010 10:50
    780810
    Poziom 17  

Z tego co widzę na Allegro taką taśmę bez problemu na w.w. serwisie kupisz za małe pieniądze. Takie pęknięcie jest raczej nienaprawialne.
    Przepraszam jeśli wprowadziłem w błąd ale na aukcjach jest do Nokii n80 do lcd kupę taśm a ma chyba jeden wyświetlacz a że na zdjęciu taśma jest trochę inna, może po prostu podproducenci pomineli parę rzeczy. Ja kupowałem taśmę do kamery samsunga i też się różniła wyglądem a działa. Poza tym po cholerę sprzedają te taśmy i im schodzi jak to nie do tego modelu.

-1
  • Pomocny post
    #3 02 Cze 2010 10:51
    poochone
    VIP Zasłużony dla elektroda

Tylko wymiana LCD.

0
  • #4 02 Cze 2010 10:51
    roni868
    Poziom 11  

mógłbyś podać link ? będę bardzo wdzięczny bo przekopałem całe allegro i nic nie znalazłem... z góry dzięki

edit:
    poochone też nad tym myślałem, ale niedawno kupiłem ten wyświetlacz, a to nie mały koszt na allegro wyświetlacze od 150zł w górę nawet po 220 zł :D Wchodziłby w grę tani używany wyświetlacz... Jakby ktoś coś miał to PW proszę :)

0
  • #5 02 Cze 2010 10:54
    poochone
    VIP Zasłużony dla elektroda

780810 napisał:
    Z tego co widzę na Allegro taką taśmę bez problemu na w.w. serwisie kupisz za małe pieniądze. Takie pęknięcie jest raczej nienaprawialne.

Kolego zanim jeszcze cos napiszesz może popatrz na zdjęcia które sa zamieszczone.

Następnym razem za wprowadzanie w blad będzie ostrzeżenie.

0
  • #6 02 Cze 2010 11:05
    roni868
    Poziom 11  

poochone napisał:
    Tylko wymiana LCD.

tylko i wyłącznie wymiana ?

0
  • #7 02 Cze 2010 11:24
    Rhingsm

Poziom 29  

Tak tylko i wylacznie