Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

czy można wymienić lampę błyskową w aparacie kodak c 613

02 Cze 2010 11:25 11742 5
  • Poziom 2  
    Witam! Kupiłam aparat używany kodak EASYSHARE c613 i prawdopodobnie spalony jest palnik w lampie błyskowej czy to można wymienić i gdzie można nabyć część bardzo proszę o szybką odpowiedź.Dzięki.Pozdrawiam
  • Poziom 30  
    To nie jest żaróweczka tylko palnik, oczywiście że można ale niekonięcznie palnik jest uszkodzony może to być przetwornica lub sterowanie, chyba potrzebny jest fachowiec.
  • Poziom 2  
    gdzie lub u kogo mogę to sprawdzić?
  • Poziom 30  
    najlepiej w punkcie napraw sprzętu foto.
  • Poziom 8  
    Najtaniej jest kupić na allegro drugi aparat podobnego najlepiej uszkodzony, Można kupić za grosze ( kodaki to bardzo tanie aparaty). Rozkręcasz patrzysz jak jest podłączone. Jakby co to małe lutowanie kabli i śmiga super. Ja u ciebie tak parę rzeczy wymieniłem. Jeśli oddasz do naprawy to z ciebie zedrą. wystarczy od czasu do czasu zajżeć na allegro i szukać okazji.
    Pozdrawiam :)

Doprowadź formę swego postu do stanu zgodności z normami językowymi (i logiką wypowiedzi).

Matuzalem
  • Poziom 34  
    Nie polecam sposobu wymienionego przez kolegę rafals2804. Po pierwsze, naprawa może potrwać wieki, po drugie - jeśli nie masz doświadczenia, możesz uszkodzić aparat, po trzecie - małe prawdopodobieństwo że został uszkodzony palnik (chyba że jest fizycznie "zbity").