Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Mercedes 190 D 2.0 nie chce gasn望

02 Jun 2010 19:16 2614 9
  • Level 9  
    Witam wszystkich .Mam od pewnego czasu problemy ze swoim autem Mercedes 190 D. Mianowicie po wy陰czeniu kluczykiem silnika ..silnik nadal pracuje jedyny spos鏏 by go zgasi to zaduszenie na jakim biegu. Na dodatek (nie wiem czy to ma co wsp鏊nego z t usterk) nie dzia豉 mi regulacja wysoko軼i 鈍iate.
    Czekam za waszymi poradami
    pozdrawiam seba
  • Level 18  
    sprawd przewody podci郾ieniowe kolo lamp i tr鎩nik na podszybiu czy si nie rozszczelnily
  • Level 16  
    Jak sprawdzenie tego co kolega napisa nie pomo瞠 to na pompie wtryskowej od g鏎y masz zaw鏎 odpowiedzialny za ga郾i璚ie...sprawd tam czy w篹yk z podci郾ieniem jest szczelny lub przy stacyjce. A jak tam masz wszystko w porz康ku to zaw鏎 na pompie masz do wymiany bo jest nie szczelny( najcz瘰tszy przypadek w mercach D)
  • Level 16  
    A czy hamulce si ostatnio nie pogorszy造?
  • Level 9  
    no w豉郾ie hamulce te si pogorszy造 (przy hamowaniu trzeba po prostu mocniej wciskac w peda)
  • VIP Meritorious for electroda.pl
    Siad豉 pompa podci郾ienia.
  • Level 9  
    rozumiem ze nie ma co kombinowa tylko wymiana vacum pompy wyeliminuje te problemy???
    z g鏎y wielkie Dzi瘯i za pomoc
    Prosty test - zwi瘯sz obroty i wtedy zga.
  • Level 9  
    w豉郾ie sprawdzi貫m i zwi瘯szenie obrot闚 nic nie daje, auto nie ga郾ie
    To sprawdzi musisz stan podci郾ienia w uk豉dzie. Bezpo鈔ednio na pompie, a nast瘼nie w uk豉dzie, od陰czaj帷 poszczeg鏊ne elementy.