Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Relpol przekaźniki nadzorczeRelpol przekaźniki nadzorcze
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

sterownik świec żarowych

26 Sie 2004 13:47 4145 9
  • Poziom 38  
    Szukam schematu prostego sterownika świeć żarowych np. na NE 555 albo coś podobnego z wykorzystaniem tylko czujnika temperatury. Ktoś kiedyś się chwalił takim schematem, ale nie moge znaleźć .
  • Relpol przekaźniki nadzorczeRelpol przekaźniki nadzorcze
  • Poziom 20  
    Rozwiń o co ci chodzi :P
    Chyba do wozu ci to nie potrzebne???
  • Relpol przekaźniki nadzorczeRelpol przekaźniki nadzorcze
  • Poziom 38  
    Wielkie dzięki. Właśnie do wozu jest mi to potrzebne, konkretnie Seat Ibiza 1,9D rocznik 93. Kumplowi w serwisie śpiewnęli 370 PLN. ten wyjdzie chyba jednak ciut taniej.
  • Poziom 15  
    Najlepiej , najszybciej i najtaniej chyba kupić używkę.
    Czy wiadomo jaki czas grzania realizują te konkretne wartości
    elementów dyskretnych?
    Czy wiadomo jaki powinien być czas grzania w Seacie?
    Nieznana ścisła odpowiedź na te pytania-> patrz zdanie pierwsze od góry.
  • Poziom 38  
    Właśnie kupił używkę, a nawet dwie; jedna nie działała od razu (powiedzieli mu, że to wina czujnika temperatury)kupił drugi i stwierdził, że właśnie czasy grzania rozmijają się mu dość sporo na +. Więc będziemy to jakoś ustawiać, bo ten zepsuty, co był założony fabrycznie grzeje, tyle tylko, że dopiero po włożeniu go w gniazdo przy włączonym zapłonie. Jeśli jest włożony przed przekręceniem kluczyka, to nie startuje.
  • Poziom 33  
    Witam.
    Kiedyś miałem podobny problem w PASACIE.
    Kupiłem minutnik do jajek taki zestawik do samodzielnego zestawu, po dodaniu dodatkowego przekaźnika i termistora układ działa już 3 rok.
    Nie pamiętam szczegułów ale chodzi o pomysł.
    Jeżeli jestes zainteresowany to coś mogę namalować.
  • Spec od samochodów
    Tanio - tak. Przeciąć masowy kabelek przy przekaźniku świec żarowych i wstawić w obwód zwykły wciskany przełącznik za 1 zł. Umocować go w dostępnym lub ukrytym miejscu (może służyć jako dodatkowe zabezpieczenie auta).

Pozdrawiam.
  • Poziom 38  
    Nawet wystarczy wypiąć czujnik temperatury. Wtedy świece sią załączają i gasną w momencie odpalania, ale tym autem jeździ jego dziewczna i nie chce żadnych kombinacji, zwłaszcza, że kupił nowe świece niedawno.
  • Spec od samochodów
    Tak zgadza się z tym czujnikiem, ale moje nie grzeje