Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

seat ibiza fl 2000 ASV - problem z zaprogramowaniem pilota

02 Cze 2010 20:45 4320 4
  • Poziom 2  
    WITAM
    Kupilem w niemczech Ibize 1.9TDi wersja sport. Autko ma dosc spore wyposazenie. Niestety dostalem tylko jeden kluczyk (bez pilota). Zalatwilem sobie scyzoryk z pilotem na 434Mhz z dwoma przyciskami(nie udalo mi sie zakodowac samemu), pojechalem do serwisu Seata i co uslyszalem:
    "Pana samochod ma centralny zamek ale nie byl wyposazony w sterownik do pilota!, wychodzily takie wersje.
    Szczerze mowiac nie chce mi sie w to wierzyc. Tym bardziej ze auto ma domykanie szyb z kluczyka i alarm fabryczny.!!!
    Przed chwila sprawdzilem inny pilot niestety tez scyzoryk(od kolegi) bo myslalem ze to moze on jest zepsuty. Jednak nic to nie dalo.
    W pilocie sa dobre baterie, dioda miga mocno, kupilem go od goscia ktory nie kodowal go wiec ponoc jest czysty.
    Pomozcie prosze
  • Poziom 39  
    Serwis może mieć rację. Jeżeli masz pneumatyczny centralny zamek tak może być. Podaj nr sterownika centralnego zamka to sprawdzę jaką masz wersję. Domykanie szyb z kluczyka nie ma tutaj nic do rzeczy.
  • Poziom 10  
    Koledzy gdzie znajdę ten sterownik do centralnego zamka ibiza 2000r 3 drzwi?
  • Poziom 11  
    Hahahaha serwis seata to zawsze mial pomysly hahahaha
    Koledze z pierwszego postu powiem ze zakupiles nie taki pilot jak potrzeba. Ma byc 433.92MHz i kropka. Zaraz moze spadną gromy ze 434 to to samo, ale przewalilem juz setki tego a w seacie siedze 10lat i wiem co pisze.
    A co do kolegi z postu powyżej sterownik centralnego masz za wskaźnikami/zegarami w desce.
    A i tak na marginesie t opilot musi być czysty pod immobilaizer, zeby sie zakodowal. jesli chodzi o centralny to wykonaj operacje jak opisuja na klubowych forach seata i pilot bedzie smigal. Ale ibiza sport FL ma 433.92 i tylko taki z tym autem dziala
  • Poziom 2  
    Dzieki za wypowiedzi w mojej sprawie.
    Tak jak kolega napisal znalazlem pilot 433,92 i dziala bez problemu. przykodowalem go do mojego auta doslownie w 5 sekund a pozniej przykodowalem go do auta znajomego. Wystarczy pilot o wymaganej czestotliwosci.
    PRZESTRZEGAM TYLKO DO NAPRAW AUTA W SEACIE DABROWA GORNICZA!!! MASAKRA!!!