Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Zabezpieczenie antykorozyjne

26 Aug 2004 14:13 2183 2
  • Level 20  
    Jak i czym "jakie srodki chemiczne" ztosować podczas zabezpieczenia antykorozyjnego samochodu. Posiadam fiata uno z 98 roku. Nie chcę go oddawac do konserwacji w zakładzie bo nie mam czasu czekać na niego dwa dni, a popołudniami samemu zrobię bez problemu. Posiadam myjkę ciśnieniową i kompresor nie mam tylko technologi, dlatego was pytam ! Za wszelkie info wielkie dzięki.
  • Level 13  
    Witam.
    Proponuję zapytać w sklepie motoryzacyjnym o środki do konserwacji podwozi i wybrać coś w rosądnej cenie. A do zabezpieczenia od wewnątrz profili zamkniętych, progów , drzwi, słupków można zastosować przepracowany olej silnikowy z diesela. Wstrzyknąć do środka za pomocą pistoletu i kompresora.
    Pozdro.
  • Level 21  
    Bitgum. To jest środek do zabezpiecznia antykorozyjnego. Nakłada się go pistoletem ciśnieniowym ale jest to specjalny pistolet z dużą dyszą. Zanim go nałożysz do pistoletu trzeba go podgrzać. Najlepiej na kuchence elektrycznej. środek jest sprzedawany chyba po 5Kg. Co w zupełności wystarcza na 2 maluchy :-) Do profili zamknietych stosuje się fluidol.