Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

radiotelefon PMR MAYCOM TC-1 - opinia

Marek Garbicz 26 Aug 2004 17:41 1419 2
    Marek Garbicz
    Level 1  
    Czy ktoś ma jakieś doświadczenia w użytkowaniu radiotelefonów firmy MAYCOM typ TC-1 ? Czy deklarowany przez producenta zasięg łączności zgadza się z rzeczywistością (teren otwarty bez przeszkód) ? Czy funkcja "Baby Monitor" posiada wystarczający próg czułości uruchomienia nadawani ? Osobiście mam doświadczenia w użytkowaniu 4 typów radiotelefonów PMR (COBRA, SWITEL - NATEL), jeśli kogoś to interesuje mogę podzielić się uwagami.
    kolo
    Level 20  
    Wiem ze mozna w nim odblokować LPD z 10mW na 0.5W, radio niezłe, selektywne i ma srednią czułość. A tak przy okazji moze ktoś testował SL-01D. tej samej firmy?. Wydaje mi się ze jest to znacznie lepsza oferta. www.maycom.pl.
    jurek172
    Level 12  
    Marek Garbicz wrote:
    Czy ktoś ma jakieś doświadczenia w użytkowaniu radiotelefonów firmy MAYCOM typ TC-1 ? Czy deklarowany przez producenta zasięg łączności zgadza się z rzeczywistością (teren otwarty bez przeszkód) ? Czy funkcja "Baby Monitor" posiada wystarczający próg czułości uruchomienia nadawani ? Osobiście mam doświadczenia w użytkowaniu 4 typów radiotelefonów PMR (COBRA, SWITEL - NATEL), jeśli kogoś to interesuje mogę podzielić się uwagami.
    deklaracja zasiegu nie ma nic wspolnego z rzeczywistoscia ,tak jak na kazdym radiu LPD uzyskasz zasieg od 50 m do 3 km ,ale to zalezy od warunkow -miasto ,teren otwarty, wiezowce ,ale mozesz pogadac na 1 km z powodzeniem w miescie ,a funkcja BM to super sprawa zadziala przy rozbiciu szklanki ,rzuceniu lyzki na stol ,i kichnieciu { na czulosci hi }