Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Sklep HeluKabel
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

uklad miękkiego startu silnika jednofazowego szczotkowego

03 Cze 2010 20:43 4475 3
  • Poziom 2  
    witam
    szukam prostego schematu miękkiego startu do silnika jednofazowego szczotkowego. dokładnie chodzi mi o za montowanie tego układu w szlifierce kątowej.

Zdania zaczynamy wielką literą. Proszę poprawić
    Nie ma sensu budować soft startu bo można za 20zł kupić gotowy na aukcji.
  • Sklep HeluKabel
  • Poziom 27  
    Uklady stosowane do regulacji pradu spawania na ukladach U208, lub U209B. Schematy sa na forum. Gotowe uklady zmontowane tez mozna kupic.
  • Sklep HeluKabel
  • Poziom 2  
    Dzieki . może coś znajdę :)
  • Poziom 9  
    Chciałem odświeżyć temat żeby nie tworzyć nowego..Zakupiłem nowy stojan do szlifierki katowej hitachi ..wszystko by było ok z tym że mój stary ma 3 kable i podwójne uzwojenie do miękkiego staru a ten nowy ma pojedyńcze uzwojenie i 2 kable ..Teraz zmuszony jestem dowinąć dodatkowe uzwojenie do miękkiego startu ale nie wiem jak je ze soba połączyć w starym tak wszystko jest popalone że nie można dojść jak to było..Niby to banalnie proste ale ja nie jestem zawodowym elektronikiem i potrzebuje porady znalazłem 3 wyjścia z cieńszego uzwojenia gdzie idą ale nie wiem gdzie łączy sie to 4 wyjście ..Czy po prostu te dodatkowe uzwojenie to tak jak by przedłużenie uzwojenia głównego i osłabienie mocy czy co ?