Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

problem z podłączeniem zmieniarki do Pioneera DEH P4100

26 Sie 2004 18:46 2142 7
  • Poziom 10  
    Mam Clio II. Dokupiłam zmieniarkę Pioneer P25 do radia Pioneer z czytnikiem płyt. Jeżeli silnik jest niewłączony, wszystko działa. Po włączeniu silnika pojawia sie Error AO lub radio wcale nie przełącza na zmieniarkę. Tylko niekiedy zadziała. Czego to jest wina: radia, zmieniarki, kabla, podłączenia? I co z tym zrobić??? :(
  • Poziom 30  
    Taaaa, a czemu podłączyłeś zasilanie zmienairki pod sterowanie wzmacniaczem ?? Zasilanie zmienairki ma być podłaćzone na stałe i będzie dobrze. Miłego rzępolenia ;)
  • Poziom 10  
    Nie jestem blondynką, ale i tak nie bardzo rozumiem. Sorry. Przekażę odpowiedź mechanikowi, o ile do jutra nie popsuje mi radia i zmieniarki, bo wymontował wszystko. Może opiszesz szerzej, to postaram się pojąć i jutro dopilnuję fachowca.
  • Poziom 24  
    Przewód zasilający zmieniarkę (wychodzący z małego gniazdka trzypinowego ) należy podłączyć do stałego napięcia 12V.
    W orginalnej wiązce radiowej jest to przewód pomarańczowy z opisem B-UP (lub memory) .
    Masz prawdopodobnie podłączony do przewodu czerwonego z opisem ACC lub niebieskiego (Automatyczna antena).

pozdrawiam
  • Poziom 10  
    Dzwoniłam do mechanika, twierdzą, że wczoraj wypróbowali już wszystkie opcje i nadal nic. Sądzą, że radio jest popsute, ale ja wątpię. Radio kupowaliśmy nowe, dotąd spisywało się bez zarzutu. No, i bez włączenia silnika zmieniarka też działa(ła) bez zarzutu. Czyżby popsuli mi radyjko? :?: :(
  • Poziom 24  
    Prawdopodobnie uszkodzona jest zmieniarka (układ stabilizacji napięcia) .
    Komunikat ERROR A0 oznacza :

Power failure / Power overvoltage or short circuit detected (według dokumentacji sewisowej).

Pozostaje chyba oddanie sprzętu do serwisu (proponuje autoryzowany serwis Pioneer-a).

:wink: pozdrawiam
  • Poziom 10  
    Dzięki za radę. Zmieniarkę kupiłam w Allegro, więc to możliwe. Na razie nie wiem, co dalej, bo serwisanci nie odezwali sie. Poczekam do jutra.
  • Poziom 10  
    Zmieniarkę odebrałam z serwisu. Diagnoza była dokładnie taka sama - zepsuty jest układ stabilizacji napięcia w zmieniarce. Właśnie odesłaliśmy do allegrowicza, który trochę dał plamę podając, że jest w stanie bardzo dobrym. Jeszcze raz dzięki za informacje.