Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Wycena kilku przedmiotów - z różnych kategorii

unitrax 04 Cze 2010 21:52 1229 3
  • #1 04 Cze 2010 21:52
    unitrax
    Poziom 9  

Witam , muszę sprzedać trochę rupieci z działki , nie wiem jak je wycenić , a ponieważ są z różnych dziedzin życia ten dział wydał mi się najodpowiedniejszy .
    Przedmioty te zalegają na działce , a ktoś może mieć z nich jeszcze jakiś użytek i je wykorzystać więc zdecydowałem się je wysłać na allegro.

Przedmioty te to kolejno :
    Chłodzenie nieużywane BOX z athlona x2-240 + pudełko po procesorze i pudełko na układ , papiery.

Miernik temperatury CO2 - apar ar507 po podłączeniu do prądu pojawiają się dziwne cyfry na ekranie , wynik braku podłączenia do sondy.

Miernik izolacji indukcyjny polskiej produkcji - IMI-1 - działa , jest jedna część pokrowca.

Tuner UNITRA T7010 uruchamia się , łapie stacje ale jest do przestrojenia.

Korektor Unitra Sudety 011D - uruchamia -świeci czerwona dioda.

Aparat fotograficzny Polaroid 600 , stan bardzo dobry , brak filmów a więc i brak możliwości uruchomienia bo w filmie znajduje się akumulator.

Normalnie miało to iść na złom a trochę szkoda- szczególnie tych sprzętów produkcji unitry bo wiele osób dalej kultywuje tą markę.

0 3
  • #4 17 Paź 2011 16:57
    eurotips
    Poziom 35  

Twoje sprzęty niczym nie róznią się od innych,
    każda używana rzecz jest warta tyle ile kto za nią da.
    Już niejeden dotkliwie przejechał się na "po ile to chodzi"bo ten twór podobnie jak cena internetowa to wynalazek cwaniaczków z firm ubezpieczeniowych,
    drą od tych cen obowiązkowe składki i robią wofę z mózgów właścicielom,
    co za szrota wołają potem połowę jego ceny.
    Skutek zawsze taki sam:> rdza wybawia właściciela z problemu, inaczej jeszcze 10 lat zawalałby internetowe aukcje po "cenie internetowej"

0