Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Po reinstalacji XP bez formatowania, nie moge znalesc plików

szwagier321 04 Cze 2010 22:00 852 4
  • #1 04 Cze 2010 22:00
    szwagier321
    Poziom 15  

Chciałbym zwrócić się do was z prośbą o pomoc w mojej sprawie, otóż po instalacji Windowsa XP bez opcji formatowania dysku (instalowany sam system) z myślą, że dane zostaną na dysku utraciłem je, ale wciąż widnieje taka sama wartość miejsca na dysku jak była na początku czyli jak by te pliki były gdzieś umieszczone, szukałem ich wszędzie, ale nic z tego, próbowałem wyszukać ich przez wyszukiwarkę systemowa oraz przez ukryte pliki i foldery, mam tylko jedna partycje systemowa. 80 % danych było umieszczone na pulpicie.

Co mam w tej sprawie począć, za pomoc w tej sprawie serdecznie dziękuje.

0 4
  • #2 04 Cze 2010 22:06
    WojtasJD
    VIP Zasłużony dla elektroda

Jak pulpit to powinny być w X:\Documents and Settings\nazwa_użytkownika\Pulpit

0
  • #3 04 Cze 2010 22:21
    szwagier321
    Poziom 15  

Właściwie szukałem tam i było parę kopii pozostałości po innych instalacjach systemów, ale nie było tego przedostatniego.

Dodano po 4 [minuty]:

wcisnąłem ten przedostatni folder, ale jest problem pokazuje mi komunikat "ten folder nie jest dostępny (odmowa dostępu)".

0
  • #4 04 Cze 2010 23:43
    WojtasJD
    VIP Zasłużony dla elektroda

XP: Home / Pro ?

Wejdź w Właściwości / |Zabezpieczenia| tego folderu i sprawdź swoje uprawnienia...

0
  • #5 08 Cze 2010 14:32
    szwagier321
    Poziom 15  

Dzięki za odpowiedzi na pytania, jednak doszlem jakos do tego, trzeba było wejść w uprawnienia. :D

-1