Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Nie wchodzi na obroty, Briggs&Stratton model G 48 TBQ Qu

05 Cze 2010 22:45 3459 7
  • Poziom 9  
    Witam wszystkich:) jestem tu nowy więc wybaczcie jeśli coś będzie nie tak. Mam mały problem z moją kosiarką a raczej z jej silnikiem G 48 TBQ Quattro 45 moc 4,5 KM . Podczas koszenia zgasiłem ją i już nie zapaliła, a jak już to łapie na chwile po czym gaśnie (o wejściu na obroty nie ma mowy). Wykręciłem świece (była mokra więc chyba paliwo dostaje), sprawdziłem iskrę i dalej nic!!! i teraz moje pytanie co może być powodem tego stanu rzeczy? Byłbym wdzięczny za pomoc!
  • Poziom 11  
    sprawdź czy ssanie jest wyłączone bo jeśli świeca jest mokra i iskra na świecy sie pojawia ale nie chce wejść na obroty to dostaje za dużo paliwa
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 9  
    a będzie widoczne uszkodzenie i po prostu się zużywa ? a zresztą idę wyciągnę to zobaczę i się podzielę :D

Dodano po 38 [minuty]:

to jest ta membrana z uszczelką miedzy bakiem a gaźnikiem?? jeśli chodzi o nią to jest odklejona od uszczelki, ale nasuwa mi się takie pytanie czy przy uruchamianiu i wcześniejszym podpomopwaniu paliwa nie zapaliłaby mi normalnie a dopiero po chwili zgasła?
  • Poziom 9  
    wymieniałem i dalej to samo się dzieje...
  • Poziom 9  
    iskra jest, silnik nie kopci. Czytałem o tym klinie tu na forum ale to już trzeba miec specjalistyczny sprzęt do ściągnięcia kola zamachowego wiec chyba sobie podaruje i zawiozę ją do serwisu i zobaczę co powiedzą. Wielkie dzięki za odpowiedź na pytania.