Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

agregat prądotwórczy - HONDA EMCT 7000 brak iskry.

06 Jun 2010 10:13 5243 4
  • Level 2  
    Czy możecie mi pomóc? Dokonałem zakupu (pewnie też chińczyk) EMCT 7000 i nie mogę go wcale uruchomić (mój posiada starter, więc nie muszę szarpać za linkę Very HappyVery Happy) wykręciłem świecę, zalana,jednak po przeczyszczeniu stwierdziłem iż brak jest iskry
    natomiast po odkręceniu fajki i przystawieniu przewodu wysokiego napięcia do masy jest niewielka przeskakująca iskierka
    pomocy co to może być i jak to cholerstwo naprawić w miarę tanio i we własnym zakresie
    pozdrawiam
    [30.03.2021, darmowy webinar] Nowoczesna diagnostyka maszyn, monitorowanie i przewidywanie awarii. Zarejestruj się
  • User removed account  
  • Level 2  
    cze kupiłem nówkę w folii jeszcze nie było wlewane paliwo
    sprawdziłem - poziom oleju jest ok!! tak jak zaleca producent w swojej instrukcji obsługi. próbowałem również na świecy od Husqwarna (traktorek który bardzo dobrze chodzi i lipa nie ma iskry w dalszym ciągu)
    nie wiem co to może być??!!
  • User removed account  
  • Level 2  
    odległości nie sprawdzałem i też sprawdzę na odpiętych przewodach od czujnika oleju
    Sprawdzałem na podpiętym bezpośrednio kablu wysokiego napięcia pod świecę i też iskry nie było na świecy
    Na razie wielkie dziki za podpowiedzi.