Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

wzmacniacz Nightline 400 czy warto kupic? i czy da radę?

06 Cze 2010 11:06 5399 13
  • Poziom 27  
    witam. posiadam dwie kolumienki trójdrożne firmy JBL ale z wymienionymi głośnikami niskotonowymi firmy STX każdy głośnik po 130watt rms (jakieś 250 watt max) tak firma podaje.. i moje pytanie jest takie czy ten wzmacniacz Nightline 400 (niby 2x200wat) poradzi sobie z nimi ? a jak nie to polećcie coś niedrogiego ale dającego rade? Z góry dzięki. pozdrawiam
  • Poziom 19  
    Nightline 400 to wzmacniacz za około 200 zł więc na pewno niema on 2x200 wat...
    Ma może z 2x20 i to nie wiem he he...
    Sprzęt za taka cenę jeszcze nowy to wiesz.... nie warto nawet o nim myśleć....
  • Poziom 27  
    no tak sądziłem. ale mam ograniczony budżet maks gdzieś 300zl. to polećcie mi coś do tych głośniczków.
  • Poziom 27  
    obudowa kolumny to jak jest napisane na niej to firma JBL L50.
    a głośnik to chyba się pomyliłem z watami no ale podaje dane z głośnika GDN-27-150-8-SS i chciałbym coś podebrać pod te głośniczki.
  • Poziom 27  
    czyli w sklepie wciskają byle co byle sprzedać. a ten trochę tańszy model co podałeś poradzi sobie z tymi STX-ami?
  • Poziom 19  
    Tamte yamahy mają prawdziwą moc i jakość a ten sprzęt co Ty podałeś to niema sensu wkładać w niego kasy...
    Ale poczekaj na innych opinie a może podadzą jeszcze jakieś dobre modele do 300 zł....
  • Poziom 27  
    ale twoja pomoc i tak mi się bardzo przydała bo bym kupił gu..o a potem bym żałował. zostało jeszcze pięć dni aukcji więc czekam na inne opinie a jeśli nikt się nie wypowie to kupuje jeden z tych dwóch:)

ps. a co sądzicie o wzmacniaczach Sony lub Technics? ceny za używki są przystępne a chyba też w miarę dobry sprzęt?

trafiła mi się chyba okazja. znajomy ma wzmacniacz firmy AIWA xa-003 za 140zl. pobór mocy to 260 watt. powiedzcie mi czy warto go kupić i czy da rade?
  • Poziom 9  
    Wzmacniacze takie jak Nightline i Hollywood to poseudo estrada mają dwukrotnie zawyżoną moc.Producenci takich firm chwalą się bardzo dużą mocą i niską ceną po to żeby przyciągnąć kupujących do kupna początkujących Dj którzy się nie znają na sprzęcie i wciskają jakieś gó..wno shit które później po dwóch dyskotekach lub i mniej nawet idą z dymem np. bo był lekko przeciążony i się spalił lub nie tak coś było podłączone, więc nie warto płacić takich pieniędzy za takie podróbki bo to strata pieniędzy i nerwów. Lepiej już kupić jakiś wzmacniacz SONY TECHNICS czy YAMAHA mają one 2x100 wat na kanał zależy od modelu i jaką mają moc. Takie wzmacniacze mają na pewno tyle watów na kanał co jest tam podane, posiadają lepsze zabezpieczenia antyzwarciowe i przeciążeniowe, radiatory chłodzące, tranzystory mocy itp. Można znaleść takie wzmacniacze do 300zł na allegro ich jest bardzo dużo http://allegro.pl/listing.php/search?a_enum[4...=300&string=technics&view=gtext&change_view=1 Najlepiej kupić wzmaka firmówkę słabszy i wiedzieć że to pogra dłużej niż takie podróbki jak Nightline i Hollywood. Jak kupisz ten szajs chiński z odpadków jakiś urządzeń i spali się to będziesz żałować że tyle pieniędzy wrzuciłeś w błoto i nigdy tych pieniędzy już nie odzyskasz
  • Poziom 27  
    Święte słowa te co piszesz, lepiej firmówkę niż jakieś nieznane badziewie. Ja zakupiłem tą Aiwe co wcześniej opisałem i nie żałuję. Spisuje się świetnie i radzi sobie bezproblemowo z moimi głośniczkami. A za te pieniądze co dałem to się opłacało:-).
  • Użytkownik usunął konto