Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Opcja -zapisz jako- problem

jonbob 06 Jun 2010 11:20 8367 14
    jonbob
    Level 19  
    Witam.
    Jeszcze nie tak dawno jak ściągałem jakiś plik z internetu to wybierałem -zapisz i zapisywałem na pulpit bo tak mi najwygodniej.Od jakiegoś czasu znikną mi pulpit z opcji zapisz, moge tylko zapisać na dyski, prakrycznie wszędzie, tylko nie mogę zapisać na pulpicie. Co można zrobić żeby zapisywać na pulpicie?

Posiadam windows 7 64bit.
    [28-30.06.2022, targi] PowerUP EXPO 2022 - zasilanie w elektronice. Zarejestruj się za darmo
    grzewoj
    Level 27  
    Możesz zrobić screena tego okna? W oknie zapisz nie ma na najwyższym poziome drzewa folderów Pulpitu? Z jakiej przeglądarki zapisujesz te pliki?
    jonbob
    Level 19  
    Ok, dodałem screena. Nie ma na samej górze, nie wiem co się stało. Ale jak zaznaczyłem, wcześniej miałem ten pulpit.

I tak samo jak chcę dodać plik np do netu to też nie ma pulpitu.
    grzewoj
    Level 27  
    Rozwijałeś górną belkę z lokalizacją? Nie ma tam pulpitu? Wpisz tam po prostu "pulpit" (oczywiście bez cudzysłowa) i wciśnij enter
    jonbob
    Level 19  
    Rozwijałem i wpisywałem pulpit i nic z tego , wcześniej był.
    grzewoj
    Level 27  
    A co znajduje się w opcji "ukryj foldery" w lewym dolnym rogu okna?
    jonbob
    Level 19  
    Nic tam się nie znajduje.Gdy wcisnę ukryj foldery to poprostu okno się zwija i nic nie widać.
    grzewoj
    Level 27  
    Wygląda na to że trzeba pogrzebać w rejestrze, niestety nie ma Win7 żeby coś więcej sprawdzić, może jakiś inny kolega pomoże?
    piterus99
    Level 43  
    Wejdź z poziomu eksploratora w to Ulubione, kliknij prawym klawiszem i dodaj sobie skrót do pulpitu(folder pulpitu jest w C:\Users\nazwauzytkownika\Desktop(Pulpit tez, mam anglojezyczna wersje))
    Wzglednie wejdz w c:users\nazwauzytkownika i przeciagnij sobie pulpit do ulubionych
    jonbob
    Level 19  
    A skąd mam wziąść ten pulpit żeby go tam przeciągnąć.

Dodano po 49 [minuty]:

Ja chcę mieć tak jak było oryginalnie .
    witoj
    Level 30  
    Pulpit to normalny folder znajduje się w folderze Pliki użytkownika,
    Przywracanie systemu wypróbowałeś ?
    jonbob
    Level 19  
    Nie, przywracania nie robiłem.Bo mam doinstalowane troche programów.
    yank3ss
    Level 1  
    Witam,
    Mam problem z drzewkiem folderów - w przeglądarce (wszystko jedno której, chrome , IE) zniknęło. Tak samo do otwierania (np. przy uploadowaniu plików) jak i do zapisywania. W programach wszystko wygląda normalnie. W przeglądarce tak:

Uploaded with ImageShack.us
    Proszę o jakieś porady;)
    //Windows 7 x64

Zmień sposób wklejenia grafiki: https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic1043840.html
    [jankolo]
    witoj
    Level 30  
    Widzę że grzebałeś w systemie by mieć nie standardowe Kompozycje wyglądu i to jest powodem tego błędu Explorera .
    Przywróć do standardowej kompozycji , lub przywracanie systemu sprzed zmian w systemie.