Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

seo perfect can audi a4 2002r nie uzbraja się alarm

06 Cze 2010 13:58 3288 6
  • Poziom 10  
    opiszę problem :

alarm funkcjonował poprawnie aż do czasu wl/wył zapłonu - wielokrotnie wymieniałem część elektryczną stacyjki i sprawdzałem ją,

było :
    po zamknięciu z pilota migała dioda alarmu dość szybko, po chwili przechodziła w stan normalnego działania, wszystko było ok, system sygnalizował pozostawione otwarte drzwi itp

a teraz jest :
    po zamknięciu z pilota dioda nie miga, migną tylko kierunki, gdy zostawię otwarte drzwi, seo teraz nic nie sygnalizuje - przedtem pikało 5 razy

gdy :
    zamknę się w samochodzie, alarm nie reaguje, tak jak by czujki były nieaktywne

gdy :
    otwieram drzwi mignie dioda - zapewne sygnalizacja otworzonych drzwi

gdy :
    otworzę auto z pilota i nie otwieram drzwi, samochód sie zamknie sam po chwili
    - tak było i jest

mam ukryty przycisk, który funkcjonuje jak funkcjonował, czyli zapłon + przycisk i dopiero odpalam - gdy wcisnę przycisk kolo 10x alarm wydaje sygnał dźwiękowy - prawdopodobnie dez/aktyw.

wnioskuje ze system działa ale nie ma dozoru wnętrza -

samochodem mogę normalnie się poruszać, audi a4 2002 rok

co zrobiłem przekodowałem go ? udać się do specjalisty ? może jakieś sugestie ?
    może się da to zrobić w prosty sposób.

nie mam instrukcji, nie wiem gdzie i jak kodować, kupiłem samochód juz z tym systemem
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Poziom 37  
    I tak pewnie poleci do kosza ale poczytaj
    xxxxxx
    I na forum
    xxxxxx
    Szukanie nie boli

Moderowany przez Błażej:

Zgodnie z polityką producenta, nie są to dane do upubliczniania.

• Poziom 10  
    dziękuję, szukałem tego - widocznie nieskutecznie, poinformuję czy udało się mi cos z tym wskurać

Dodano po 37 [minuty]:

problem rozwiązany dzieki koledze j.w, reset ustawień i kodowanie od podstaw pomogło, działa jak dawniej, dziękuję

mam pytanie seo obsluguje domykanie szyb w tych samochodach, nie mam do tej opcji kodowania
  • Poziom 43  
    Tam nie masz CAN,a, jak bezpilotówka to zwykły perfect
  • Specjalista - Alarmy Samochodowe
    Raczej CAN'a ma o ile to A4 8E z 2002
  • Poziom 10  
    jest can i jest wersja alarmu z can-em, tylko wersje a4 b6 z początku produkcji nie miały pełnego can-a

generalnie jest po problemi można zamknąć
  • Poziom 37  
    No to podziękuj kolegom za zainteresowanie i kliknij zamknij temat jak problem rozwiązałeś .