Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

seo perfect can audi a4 2002r nie uzbraja się alarm

06 Jun 2010 13:58 3408 6
  • Level 11  
    opiszę problem :

alarm funkcjonował poprawnie aż do czasu wl/wył zapłonu - wielokrotnie wymieniałem część elektryczną stacyjki i sprawdzałem ją,

było :
    po zamknięciu z pilota migała dioda alarmu dość szybko, po chwili przechodziła w stan normalnego działania, wszystko było ok, system sygnalizował pozostawione otwarte drzwi itp

a teraz jest :
    po zamknięciu z pilota dioda nie miga, migną tylko kierunki, gdy zostawię otwarte drzwi, seo teraz nic nie sygnalizuje - przedtem pikało 5 razy

gdy :
    zamknę się w samochodzie, alarm nie reaguje, tak jak by czujki były nieaktywne

gdy :
    otwieram drzwi mignie dioda - zapewne sygnalizacja otworzonych drzwi

gdy :
    otworzę auto z pilota i nie otwieram drzwi, samochód sie zamknie sam po chwili
    - tak było i jest

mam ukryty przycisk, który funkcjonuje jak funkcjonował, czyli zapłon + przycisk i dopiero odpalam - gdy wcisnę przycisk kolo 10x alarm wydaje sygnał dźwiękowy - prawdopodobnie dez/aktyw.

wnioskuje ze system działa ale nie ma dozoru wnętrza -

samochodem mogę normalnie się poruszać, audi a4 2002 rok

co zrobiłem przekodowałem go ? udać się do specjalisty ? może jakieś sugestie ?
    może się da to zrobić w prosty sposób.

nie mam instrukcji, nie wiem gdzie i jak kodować, kupiłem samochód juz z tym systemem
  • Level 38  
    I tak pewnie poleci do kosza ale poczytaj
    xxxxxx
    I na forum
    xxxxxx
    Szukanie nie boli

Moderated By Błażej:

Zgodnie z polityką producenta, nie są to dane do upubliczniania.

• Level 11  
    dziękuję, szukałem tego - widocznie nieskutecznie, poinformuję czy udało się mi cos z tym wskurać

Dodano po 37 [minuty]:

problem rozwiązany dzieki koledze j.w, reset ustawień i kodowanie od podstaw pomogło, działa jak dawniej, dziękuję

mam pytanie seo obsluguje domykanie szyb w tych samochodach, nie mam do tej opcji kodowania
  • Level 43  
    Tam nie masz CAN,a, jak bezpilotówka to zwykły perfect
  • Level 11  
    jest can i jest wersja alarmu z can-em, tylko wersje a4 b6 z początku produkcji nie miały pełnego can-a

generalnie jest po problemi można zamknąć
  • Level 38  
    No to podziękuj kolegom za zainteresowanie i kliknij zamknij temat jak problem rozwiązałeś .