Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Honda Prelude 2.0i Vgen 1997r problem z domykaniem szyb

teope 06 Jun 2010 20:53 1664 2
    teope
    Level 18  
    witam, zwracam się z prośba pomoc do profesjonalistów :)

Zakładam do świeżo kupionej preludy (jak w temacie) alarm oraz domykanie szyb na mikroprocesorowym module domykania szyb MPW-2.

Z samym alarmem problemów nie ma jednak to nieszczęsne domykanie "połknęło" mi pół dzisiejszej niedzieli. Dodam iż dostępne w sieci instrukcje jak montować domykanie do prelude można wsadzić między bajki. Do czego doszedłem; przy przełączniku rozcinamy gruby niebiesko czerwony i to jest domykanie szyby kierowcy. A pasażera...???? brak - wydedukowałem, że najprawdopodobniej w drzwiach pasażera jest jeszcze jeden jakiś tam fabryczny moduł bo przy przełączniku w drzwiach kierowcy podczas zamykania szyby nigdzie nie jest wystawiany + ( w prelude w czasie spoczynku masa na silniku), mało tego fabryczne sterowanie jest w jakimś stopniu na pewno powiązane z fabryczna centralka zdalnego sterowania zamkami choć nie wiem czy ma to znaczenie... GENERALNIE KATASTROFA o tyle iż domykanie robiłem w kilku hondach civic V oraz VI generacji i NIGDY nie było żadnego problemu...

Czy ktoś robił domykanie w HONDA PRELUDE V generacji i podpowie o co tu kaman ??? Przy okazji jeśli robiliście, proszę o opis domykania dachu choć jeszcze w tym aucie nie próbowałem i być może, że poszło by bez problemu jak w innych hondach:] to jednak piszę to tak na wszelki wypadek :)

Proszę tylko o konkrety.
    pozdrawiam
    User removed account
    User removed account  
    teope
    Level 18  
    dzięki za konkret, łudziłem się, że da się bez ciągnięcia przewodów do drugiej furtki,
    pozdrawiam