Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Piec gitarowy za ok. 70 zł

Wizard_gp 15 Jun 2010 16:14 17525 63
Altium Designer Computer Controls
    Wizard_gp
    Level 12  
    A widzisz, ja sprawdzałem głośnik przed i po wycięciu lejka na normalnej muzyce puszczonej z playera, stąd możność niezauważenia różnicy.

Oto fotki przedstawiające obecny wygląd piecyka:

Piec gitarowy za ok. 70 zł Piec gitarowy za ok. 70 zł Piec gitarowy za ok. 70 zł
  • Altium Designer Computer Controls
    SzokalML
    Level 36  
    na muzyce też powinno być w miarę wyraźnie słyszalne - przy ustawieniu frontem do głośnika. Przy słuchaniu z boku różnica jest mniejsza. Ale na pewno jakbyś się wsłuchał albo miał bezpośrednie porównanie z lejkiem i bez to dałbyś radę.

napisz, gdzie i za ile kupiłeś Teslę, pewnie wiele osób to interesuje.
  • Altium Designer Computer Controls
    Wizard_gp
    Level 12  
    Szczerze mówiąc, aż tak dokładnych testów nie robiłem, poprostu przesłuchałem dwa utwory przed wycięciem lejka, wyciąłem i przesłuchałem ponownie obydwa utwory.

A teslę kupiłem za równo 30zł na wolumenie, u gościa co handluje tam teslami ;)

edit:
    Z powodu kontuzji palca, nie mogłem nagrać próbek, więc zamieszczam oryginalny plik dźwiękowy oraz pliki po przepuszczeniu przez mój piecyk w dwóch ustawieniach drive i clean.
    SzokalML
    Level 36  
    No to super, że można jeszcze gdzieś dostać te Tesle :)

Dzisiaj grałem sobie na gitarze na GDS 20/10 z uciętym lejkiem i hm... moim zdaniem do pełniejszego gitarowego brzmienia na przesterze przydałoby się JESZCZE obniżyć górną granicę pasma - niedużo, ale jednak jest to potrzebne, bo głośnik trochę jedzie "piachem". Nie wiem jak Tesla, bo nie będę jej niszczył :> ona mi służy do słuchania muzyki.

Ma ktoś jakieś pomysły? Kopułka przeciwpyłowa? Impregnacja membrany by zwiększyć jej masę?