Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Instrukcja programowania i soft do tego dla Slican CXS-0424

Outlaw 08 Cze 2010 16:03 3061 9
  • #1 08 Cze 2010 16:03
    Outlaw
    Poziom 14  

Witam, poszukuję instrukcję programowania i konfiguracji centrali Slican CSX-0424. Oczywiście do tego przydałby się również soft wykorzystywany do tego. Będę wdzięczny za wszelką pomoc.

0 9
  • #2 08 Cze 2010 18:21
    macmm
    Poziom 24  

ConfigMAN. Wersja zależna od tego co masz w centrali ale w miarę nowy znajdziesz na tym forum jeśli trochę poszukasz

2
  • #3 08 Cze 2010 18:40
    Outlaw
    Poziom 14  

No właśnie przeszukałem google i w końcu trafiłem z powrotem tu na temat z linkiem ;) Dzięki

A wie ktoś może jak to wygląda jeśli sam zaczynam dzięki temu programowi bawić się centralą to mogę ją uszkodzić czy po zabawie wystarczy twardy reset i wszystko wraca do stanu fabrycznego i nie tracę gwarancji? Bo dziś słyszałem coś o utracie gwarancji jeśli samemu się coś konfiguruje...?

0
  • #4 08 Cze 2010 21:00
    22053
    Użytkownik usunął konto  
  • #5 08 Cze 2010 22:08
    Outlaw
    Poziom 14  

Czyli mogę spokojnie się podłączyć i sprawdzić opcje konfiguracyjne, nie bojąc się o gwarancję? Tylko zmiana softu na samej centrali rozwiązuje gwarancje?

0
  • #6 08 Cze 2010 22:32
    22053
    Użytkownik usunął konto  
  • #7 08 Cze 2010 23:00
    Outlaw
    Poziom 14  

Kwestia wygląda tak, że sam kupiłem centrale od autoryzowanego partnera i mam możliwość samodzielnej konfiguracji. Co prawda partner oferuje szkolenie z konfiguracji z którego oczywiście skorzystam, ale przed samym szkoleniem chciałbym zajrzeć co w trawie piszczy.

Co do gwarancji to chodziło mi raczej o gwarancję na sam hardware.

0
  • #8 09 Cze 2010 00:05
    macmm
    Poziom 24  

Baw się do woli. Jeśli posłuchasz tego co pisał R-MIK niczego nie zepsujesz programem.Jeśli masz ConfigMAn'a to pod F1 znajdziesz instrukcje programowania. Jak się z nią zapoznasz, i masz pewne pojęcie o telekomunikacji dasz sobie radę. No i zawsze masz pomoc sprzedawcy.

0
  • #9 11 Cze 2010 23:45
    Outlaw
    Poziom 14  

A wie ktoś może jak wygląda sprawa gwarancji takiego sprzętu. BO słyszałem że slican krzywo patrzy i nie zawsze przyjmuje sprzęt na gwarancję jeśli nie był montowany przez autoryzowanego partnera?

0
  • #10 13 Cze 2010 21:56
    macmm
    Poziom 24  

No cóż. W gwarancji jest zapisane że jest ważna pod warunkiem zainstalowania przez autoryzowany serwis. Więc zwróć się może do sprzedawcy żeby po zainstalowaniu podbił Ci kartę gwarancyjną i będziesz miał formalności załatwione. Co prawda na konsultacje w Slicanie możesz nie liczyć zbytnio, jako że nie masz autoryzacji.

0