Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

A6 C6 MMI jak podłączyć czytnik nawigacji DVD

Norbert1 08 Cze 2010 17:50 8006 2
  • #1 08 Cze 2010 17:50
    Norbert1
    Poziom 9  

Witam
    Posiadam Audi A6 3.0 Tdi sedan, 2005r , audio MMi 2g ,7 calowy 16:9, w pełni kolorowy wyświetlacz, Zmieniarka 6 CD , na konsoli środkowej posiadam przycisk navi , jednak po przyciśnięciu wyskakuje mi komunikat "nawigacja nie zainstalowana , zdążyłem się już zorientować iż nie posiadam czytnika navi który powinien się znajdować w bagażniku po lewej stronie w stelażu ( mam jedynie wzmacniacz i tuner radiowy), auto ma na dachu antenę tzw "płetwę", (być może mieści się w niej antena do tel który jest w schowku ).I teraz pytanko do wszystkich którzy mieli z takim przypadkiem do czynienia , zakupiłem już czytnik , jakie muszę dokupić przewody i w jaki sposób to wszystko połączyć ? potrzebuje dokładnego opisu.
    Z góry dziękuje za wszelkie podpowiedzi .
    Pozdrawiam

0 2
  • #2 24 Cze 2010 21:35
    gilarosMK
    Poziom 8  

Według mnie czytnik navi musi być od kompletu, czyli od zmieniarki, nawigacji itd... Myślę że jeśli kupiłeś to oddzielnie to nie będzie to chodziło... Chyba, że masz dobrego magika który jakoś to zgra....

1
  • #3 25 Maj 2011 22:15
    Norbert1
    Poziom 9  

Witam
    Morze komuś to pomoże , więc problem rozwiązałem zakupując przewody na Allegro ,są to światłowody kpl około 130zł , można też kupić za 75zł ale jest więcej zabawy , te droższe po prostu się wpina , do tego też zakupiłem antenkę gps , którą schowałem pod tylnią półką , w razie potrzeby służę pomocą :D

Zdjęcia wstawia się inaczej do poprawy. [damiancz]
    https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic595877.html

1
  Szukaj w 5mln produktów