Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Laguna 2.0rxe 8V'96 Czy komputer z laguny 1.8 będzie mi ...

szefox 08 Cze 2010 18:30 2270 7
  • #1 08 Cze 2010 18:30
    szefox
    Poziom 9  

Renault Laguna 2.0rxe 8V '96 Czy komputer z laguny 1.8 będzie mi sterował silnikiem 2.0??????? :?:

Powodem wymiany jest to że padł mi jedyny pilot na podczerwień i żeby odpalić auto muszę wpisywać kod przyciskiem na środkowym tunelu. Dodam że próby usunięciea immo u elektryka nic nie dały.

• #2 08 Cze 2010 18:35
    1078231
    Usunięty  
  • #3 08 Cze 2010 18:43
    szefox
    Poziom 9  

nie dziad bo odłączył ale komp zaczał mi wariować pojawiły się dwie dodatkowe kontrolki na desce "serw i ten piorun od wtrysku" a następnie dwa komunikaty głosowe. Ale ja wole żeby wszystko było normalnie bez dodatkowych kontrolek i komunikatów z tąd moje pytanie bo na alledrogo można coś takiego kupić ale z silnika 1.8.

Dodano po 2 [minuty]:

chodzi mi tu o ten cały zestaw 2xPiloty na podczerwień, odbiornik , Skrzynka bezpieczników z tym dekoderem i sam komputer.

• #4 08 Cze 2010 21:23
    1078231
    Usunięty  
  • #5 09 Cze 2010 15:22
    szefox
    Poziom 9  

A czy dekoder i plipy mogą być od innego auta czy też muszą być czyste- nowe. Bo ten elektryk po odłączeniu musiał odciąć jeden przewód przy kompie by ten nie łapał znowu kodu z tego właśnie dekodera. Oczywiście gdy się rozmyśliłem podpioł ten przewód spowrotem ale odrazu mi powiedział że w kompie znowu aktywuje się immo.

Pytanie teraz następujące jeżeli wykasuje immo i podłącze w tym czasie inny dekoder to czy komp przyuczy się do nowego dekodera???

• #6 09 Cze 2010 21:25
    Andiv
    Poziom 32  

Jak ktoś nie ogarnia starego siriusa to faktycznie dziad. Podjedź do kogoś kto zrobi to solidnie - nie warto w tym aucie przywracać do oryginału, za jakiś czas znowu sie sypnie.

• #7 10 Cze 2010 14:16
    szefox
    Poziom 9  

Wybacz ale to czy warto to chyba ja decyduje a powracając do pytania--
    jeżeli wykasuje immo i podłącze w tym czasie inny dekoder to czy komp przyuczy się do nowego dekodera???

• #8 11 Cze 2010 17:06
    szefox
    Poziom 9  

Więc jak myślicie podpasi taka podmiana czy też nie???

Black Friday do -15%
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Ferguson