Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Laguna 2.0rxe 8V'96 Czy komputer z laguny 1.8 będzie mi ...

08 Cze 2010 18:30 2465 7
 • Poziom 10  
  Renault Laguna 2.0rxe 8V '96 Czy komputer z laguny 1.8 będzie mi sterował silnikiem 2.0??????? :?:

  Powodem wymiany jest to że padł mi jedyny pilot na podczerwień i żeby odpalić auto muszę wpisywać kod przyciskiem na środkowym tunelu. Dodam że próby usunięciea immo u elektryka nic nie dały.
 • Użytkownik usunął konto  
 • Poziom 10  
  nie dziad bo odłączył ale komp zaczał mi wariować pojawiły się dwie dodatkowe kontrolki na desce "serw i ten piorun od wtrysku" a następnie dwa komunikaty głosowe. Ale ja wole żeby wszystko było normalnie bez dodatkowych kontrolek i komunikatów z tąd moje pytanie bo na alledrogo można coś takiego kupić ale z silnika 1.8.

  Dodano po 2 [minuty]:

  chodzi mi tu o ten cały zestaw 2xPiloty na podczerwień, odbiornik , Skrzynka bezpieczników z tym dekoderem i sam komputer.
 • Użytkownik usunął konto  
 • Poziom 10  
  A czy dekoder i plipy mogą być od innego auta czy też muszą być czyste- nowe. Bo ten elektryk po odłączeniu musiał odciąć jeden przewód przy kompie by ten nie łapał znowu kodu z tego właśnie dekodera. Oczywiście gdy się rozmyśliłem podpioł ten przewód spowrotem ale odrazu mi powiedział że w kompie znowu aktywuje się immo.

  Pytanie teraz następujące jeżeli wykasuje immo i podłącze w tym czasie inny dekoder to czy komp przyuczy się do nowego dekodera???
 • Poziom 32  
  Jak ktoś nie ogarnia starego siriusa to faktycznie dziad. Podjedź do kogoś kto zrobi to solidnie - nie warto w tym aucie przywracać do oryginału, za jakiś czas znowu sie sypnie.
 • Poziom 10  
  Wybacz ale to czy warto to chyba ja decyduje a powracając do pytania--
  jeżeli wykasuje immo i podłącze w tym czasie inny dekoder to czy komp przyuczy się do nowego dekodera???
 • Poziom 10  
  Więc jak myślicie podpasi taka podmiana czy też nie???