Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

VW GOLF IV Wtyki poduszek powietrznych

09 Cze 2010 00:36 2391 3
  • Poziom 9  
    Witam.
    Zakupiłem siedzenia w skórze do mojego golfa 3D (rok produkcji najprawdopodobniej 1998)

Okazuje się że mają one całkiem inną żółtą wtyczkę niż moje (2001r)
    Idzie do nich tyle samo kabli (3) z tego co pamietam to niebieski brązowy i chyba żółty.

Czy mogę przelutować do nowych siedzeń żółte wtyczki ze starych siedzeń? I nie będzie problemów z poduchami?

Robił ktoś taki eksperyment?
    Pozdrawiam
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Poziom 20  
    osobiście nie proponuje takich eksperymentów, chyba ,że kolega lubi ryzykowac swoim życiem,tym bardziej iż z wypowiedzi wynika ,iż jesteś "zielony" w temacie.producenci celowo stosują różne wtyczki, gdyż czujniki-sterowniki poduszek posiadaja różne rozwiązania,a co za tym idzie czas reakcji zadzialania itd.po zatym w wiekszości przypadków może to spowodować ,iż w newralgicznym momencie nie zadziałają....wprawdzie spotkałem sie z ludzmi wstawiającymi rezystory w miejce poduszki by komputer nie pokazywał defektu,ale o ile mi wiadomo manipulacja w takie układy podlega karze pozbawienia wolności...propozycja , kup odpowiedni model ...pozdrawiam...
  • Poziom 9  
    Gdzie mogę kupić wtyk kabla do poduszki powietrznej golf iv - kwadrat 2x2mm ?
  • Użytkownik usunął konto