Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Fax MAGIC 2 a zmiana czasu

09 Cze 2010 16:34 687 2
  • Poziom 9  
    Mam pytanie z nieco innej "parafii".
    Czy ktoś spotkał się z takim oto problemem, szczegóły;
    Dostałem od kolegi stary faks bo chciał go wyrzucić a jest sprawny (nazwa jak wyżej) i wszystko było cacy do momentu zmiany czasu na letni. Po zmianie (dokonałem jej ręcznie co w tak starym modelu zrozumiałe) było ok do momentu pierwszej rozmowy przychodzącej.
    Po zakończeniu owego połączenia okazało się, że zegar w tym urządzeniu przestawił się z powrotem na czas zimowy. Na nic zdało się ponowne ustawienie w menu. Po każdej rozmowie przychodzącej (cyfrowa centrala) zegar "łapie" zimowy czas. Generalnie da się z tym żyć ale...... Zdarzyło mi się wysłać dość ważny faks i odbiorca zakwestionował czas pokazany na dokumencie. Pytanie jak usunąć ten problem ?? Telefon do serwisu(?) odpada(!) dzwoniłem i powiedziano mi, że jedyny sposób to wysłanie do nich oczywiście na swój koszt w ramach serwisu pogwarancyjnego ale bez gwarancji, że usuną awarię. Czy ktoś ma jakiś inny pomysł ?? Będę wdzięczny za każdą odpowiedź.
  • Poziom 37  
    To czas zmienić zegar w jak to nazwałeś (cyfrowej centrali) lub samym fax-ie i będzie wszystko OK.
  • Poziom 9  
    Hi Hi odpowiedź zabawna ale nie rozwiązała mojego problemu. :( No cóż zaczekam może znajdzie się ktoś kto wybrnął z takiej kwestii.