Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Briggs and Stratton 35 - sprężynki przy gaźniku

raflo 09 Cze 2010 17:09 10476 2
  • #1 09 Cze 2010 17:09
    raflo
    Poziom 13  

Witam.
    Posiadam kosiarkę Stiga na siniku briggsa35, ma ok 10 lat.Coś się działo z obrotami i strasznie kopciła. Znajomy stwierdził że naprawi. Tak naprawił że kosiarkę otrzymałem z powrotem w częściach. Zdemontowany jest zbiornik na paliwo wraz z gaźnikiem. Pamiętam że przy gaźniku były dwie albo trzy sprężynki od regulacji a teraz została jedna (dość długa). Może ktoś z szanownych użytkowników elektrody posiada taką kosiarkę a właściwie silnik i poratował by mnie zdjęciem owych sprężynek jak były umiejscowione i m/w jak wyglądały. Mam dość spore "ciśnienie" aby ją uruchomić gdyż zapasowa kosiarka elektryczna właśnie poległa,na nową kaski brak a trawa rośnie w zastraszającym tempie. Serdecznie proszę o pomoc.

2 2
  • #3 18 Cze 2010 00:44
    raflo
    Poziom 13  

Dziękuje. Zdjęcia pomogły:D. Okazało się ze brakowało nie tylko sprężynek ale i owego pręcika przy sprężynkach. Na podstawie zdjęć wyrzeźbiłem pręcik z grota od lutownicy, sprężynki dopasowałem. Musiałem jedynie regulować krótszą sprężynką aby obroty nie szalały i kosiarka działa bez zarzutu.
    Dziękuje za pomoc. Temat zamykam.

5