Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jaką szlifierkę kątową kupić do 250zł?

manial 16 Lut 2011 13:20 42444 44
    Użytkownik usunął konto
    Użytkownik usunął konto  
    conrad2
    Poziom 10  
    ja mam AEG ws6 115, pracowałem również bosch-em, ale jak już ktoś wcześniej pisał z uwagi na kształt obudowy jest mało poręczny, (duży obwód), skila i D&B w ogóle nie brałem pod uwagę, bo to jednorazówki, poza tym jak skil czy B&D kosztuje 120 złotych a AEG 200zł to nie ma się co zastanawiać. AEG daje rade jak trzeba nawet z tarczą 180mm, nie oszczędzam szlifierki i nie widać praktycznie śladów zużycia...na pewno jeszcze długo pociągnie.

Zwracam Koledze uwagę, że obowiązuje pkt 3.1.13. regulaminu: "Zabronione jest publikowanie wpisów naruszających zasady pisowni języka polskiego, niedbałych i niezrozumiałych".
    Proszę o zachowywanie zasad poprawnej polszczyzny i właściwej pisowni jednostek, symboli i nazw technicznych. [retrofood]
    mad3l
    Poziom 11  
    Jeżeli chodzi o zakup tych modeli na aukcjach to BARDZO odradzam. (chodzi mi o boscha )
    Możemy trafić na (cwanego) nieuczciwego sprzedawcę gdzie wielu kolegów z Nas doradziło by Ci konkretny model, który po zdjęciu i opisie (oglądając aukcję) stwierdzimy że to na 100 % będzie ORYGINAŁEM a sprzedawca wyśle CHINĘ.
    kamil19986
    Poziom 10  
    Do prac amatorskich GWS 850 CE powinien Ci pasować. Fakt, że pomimo iż jest profesjonalny jest zrobiony trochę gorzej niż pozostałe szlifierki, bo nawet GWS 7-125 trochę słabszy i bez regulacji jest od niego droższy. Polceam małą kątówkę Metabo, dla mnie lepsza niż Black&Decker czy Skil a dałem za nią 230 zł. http://www.salontechniczny.pl/METABO_szlifierka_katowa_W6-125,0,109003
    Mam od dwóch lat, jak dotąd bez żadnych problemów.
    synumk
    Poziom 8  
    Czy mógłbym otrzymać opinie o szlifierce Bosch PWS 10-125CE i czy opłaca się ją kupić za ok. 340zł do prac domowych?
    marek 1871
    Poziom 15  
    Cześć. Szlifierka BOSCH PWS 10-125 CE będzie bardzo dobra do prac domowych. 1000W to nie w kij dmuchał. Fajna sprawa też regulacja obrotów i amortyzacja. W podobnej cenie możesz popatrzeć za MAKITA GA5030. Makita jest wytrzymała silnikowo i bardzo dobrze leży w ręce. Bosch jest mocniejszy i ma regulację obrotów. Możesz również poszukać METABO W 8-125. Na Metabo masz 3 lata gwarancji a same maszyny są BDB jakości. Do domu na długie lata.
    SleppyHead
    Poziom 9  
    Ja to polecam Ci Celme PRAg 125AEO, ale nie wiem, czy kupisz za 250zł.... może używaną na Allegro...
    Bogus105
    Poziom 16  
    A jak Koledzy odróżnić, czy sprzedawana na alle... Bosch GWS 850 CE jest oryginalna, czy jest podróbką??
    Topolski Mirosław
    Moderator Elektrotechnika
    Bogus105 napisał:
    A jak Koledzy odróżnić, czy sprzedawana na alle... Bosch GWS 850 CE jest oryginalna, czy jest podróbką??

Najlepiej kupować u autoryzowanego sprzedawcy i wtedy masz pewność oczywiście tuż po zakupie rejestracja przez internet ( przedłużona gwarancja).
    Wystrzegać się pseudookazji i jeśli jest możliwość sprawdzenie danej maszyny na stronie Boscha a do tego potrzebny jest model np GWS 9-125 i 9-cio cyfrowy nr np 0 601 801 008 ( te dane sprzedawca powinien Ci udostępnić)
    tobago16
    Poziom 9  
    Czy to prawda że Makita ga5030 bardziej nadaje sie do szlifowania jak ciecia?
    Szukam czegoś na gospodarkę (majsterkowanie, remont maszyn). Do tej pory jechałem na jakiejś marketowej no name i o dziwo wytrzymała ze 3lata. Ostatnio poszedł z niej dym i nie chce mi się nawet jej rozkręcać.
    Ta makita bedzie dobra? Głównie cięcie metalu. Nie chciałbym wydać więcej jak 300-400zł.
    Użytkownik usunął konto
    Użytkownik usunął konto  
    tobago16
    Poziom 9  
    Ja sam gdzieś na forum wyczytałem taką opinie.

Zastanawiam sie nad tą Makitą dosć poważnie. Myślałem tez o niebieskiej serii boscha ale chyba w tej cenie nic nie dostanę.
    Użytkownik usunął konto
    Użytkownik usunął konto  
    czarek18
    Poziom 24  
    GWS 850 mam taką głośna praca 10 cienkich tarcz i przekładnie wymieniałem zęby się w połowie połamały.