Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Manta GPS510 Easy Rider - Automapa zawiesiła urządzenie

cyvil100 09 Cze 2010 22:20 5851 4
  • #1 09 Cze 2010 22:20
    cyvil100
    Poziom 2  

Witam,

Zakupiłem tytułową nawigację i wszystko było OK do momentu gdy postanowiłem dorzucić zewnętrzną mapę (Automapę) na karcie SD. Zrobiłem to poprzez utworzenie folderu Explorer.exe na karcie SD oraz wrzuciłem na kartę Automapę. Po wyborze SDMMC z menu Manty i wyborze pliku Setup.exe z Automapy brak było jakiejkolwiek reakcji - postanowilem zrobić więc reset urządzenia. Od tego momentu już nic się nie dzieje - ekran milczy, urzadzenie nie jest wykrywane przez WinXP, nie reaguje na żadne kombinacje przycisków. Czy jest (poza serwisem Manty) jakaś metoda na przywrócenie nawigacji do życia?

pozdrawiam,
    cyvilos

• #3 11 Cze 2010 10:32
    cyvil100
    Poziom 2  

hej,

dr.master - dzięki za link, ale u mnie problem wygląda nieco inaczej - moja manta w ogóle się nie włącza (nawet gdy trzymam przycisk uśpienia przy włączeniu urządzenia).

Moje kolejne pytanie (jeśli jakimś cudem udałoby się wgrać firmware) - to czy jest gdzieś opisane (i w ogóle możliwe) postawienie reszty softu czyli WinCE + reszta (nie do końca wiem co jest potrzebne)?

Urządzenie jest co prawda na gwarancji - ale jak wiadomo człowiek najlepiej się uczy na własnych błędach (i poprzez forum).

cyvilos

• #5 11 Cze 2010 18:57
    dr.master
    Poziom 36  

Jeśli jest na gwarancji to nie ingeruj w oprogramowanie,gdyż wtedy ją stracisz.
    Pozdrawiam :D

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME