Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Volvo s40 2007 1.6 tdi spryskiwacze xenonow

10 Cze 2010 20:41 3523 9
  • Poziom 10  
    Witam.
    Od paru dni jestem szczęśliwym posiadaczem w/w autka:D.
    Mam mianowicie taki problem, nie chodzą mi spryskiwacze ciśnieniowe reflektorów?
    Jak kupowałem autko to nie było płynu w zbiorniczku, chodziło na sucho i tak sobie myślę, że to może być spalony bezpiecznik?
    Tylko nie zabardzo mogę zlokalizować skrzynkę bezpieczników?
    Może ktoś z kolegów ma inne pomysły?
    Proszę o rade bo nie chcę czegoś spaprać?
    Autko ma 3 nie cale latka i szkoda by było. Będę bardzo wdzięczny za podpowiedz:D
    Jeszcze szukam sposobu na zmianę języka na polski?
  • Poziom 25  
    Sprawdź pod maską w konsoli z bezpiecznikami czy bezpiecznik nr 11(20 zółty)jest dobry. On odpowiada za pompkę do mycia reflektorów.
  • Poziom 10  
    sprawdzałęm i bezpiecznik wygląda na ok!::cry:jakies inne pomysły?
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    Jak sprawdzałeś? Pewnie po prostu rzuciłeś okiem, nie?
  • Poziom 10  
    bezpiecznik sprawdzony i jest dobry napewno,chyba ze jest jakis inny niz ten pod maską?

Dodano po 6 [minuty]:

może ktos ma rozpiskę po polsku opisu bezpiecznikow i przekażnikow do s40 tdi 2007r

Dodano po 38 [minuty]:

mam rozpiske po polsku i jest tylko jeden bezpiecznik,i to dobry a spryskiwacze niechodzą<może przekaznik jakis siedzi?
  • Poziom 25  
    Przekaźnik od spryskiwaczy znajduje się nad tym bezpiecznikiem po lewej stronie R9.
  • Poziom 10  
    jak mozna go czyli przekaznik sprawdzić??
  • Poziom 25  
    alf1970 napisał:
    jak mozna go czyli przekaznik sprawdzić??

Wyjąć go i zobaczyć czy jest zasilanie, masa i sterowanie.
  • Poziom 15  
    jest zabezpieczenie programowe że przy komunikacie niski poziom płynu spryskiwacza zmywacz reflektorów nie będzie działał więc nic się nie zatrze!!

-zmywacz działa tylko przy włączonych światłach jeden raz na około 10 min przy zmywaniu szyb

- radzę poczytać instrukcję tam są opisane np bezpieczniki, jak i kiedy ma działać!

- to że to jest 1.6 diesel to nie znaczy że tdi !

- komunikaty po polsku tylko chyba serwis
  • Poziom 10  
    Na 90% trujnik jest zapchany ,ale narazie niemoge go dostać .Jak wymienie napisze!