Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Drukarka hp cp 3505 problem z jakością wydruków.ciemne kopie

ilianos123 10 Cze 2010 22:18 2469 3
  • #1 10 Cze 2010 22:18
    ilianos123
    Poziom 2  

Proszę o pomoc. Drukarka ta robiła piękne kopie, a od pewnego czasu drukuje zbyt ciemne zdjęcia. Niby wszystko gra, tonery oryginalne, tekst drukuje bez zarzutu. Niestety, gdy dochodzi do drukowania zdjęć, to mocno się one różnią od tego, co na ekranie kompa. Co mogę zrobić, by poprawić jakość? Proszę o pomoc

0 3
  • #2 11 Cze 2010 11:59
    sn55
    Poziom 14  

czy strona demo, tam też jest zdjęcie również jest drukowane zbyt ciemno??

0
  • #3 20 Cze 2010 00:23
    ilianos123
    Poziom 2  

Nie spodziewałem się tak szybkiej odpowiedzi na moje pytanie. Bardzo dziękuję za zainteresowanie. Powiem tak- z pamięci drukuje się stan tonerów i u góry tego wydruku znajduje się szeroki niebieski pasek. Na początku, gdy kupiłem drukarkę, to ten pas był idealnie niebieski- ani za ciemny, ani za jasny. Później- nie wiem dlaczego, drukował bardzo jasno, a teraz to jest bardzo ciemny granat. Zwykle po wymianie toneru, po tym niebieskim pasku, gdy go wydrukuję, widać jakie będzie robiła zdjęcia- czy ciemne, czy jasne. W poniedziałek spróbuję wydrukować stronę demo. Acha- nieco się poprawiło, gdy wyjąłem toner i wsadziłem go z powrotem. Nadal jednak jest wyraźna różnica i nadal drukuję z pewnymi obawami. Nie mam nigdy pewności co wyjdzie z tej drukarki :-). Zdjęcia w których występują różne odcienie czerni, nie widać szczegółów, chociaż na zdjęciu w komputerze wyraźnie je widać. Bardzo proszę o odpowiedź.

0
  • #4 25 Cze 2010 08:13
    ilianos123
    Poziom 2  

Wydrukowałem stronę demo. Jest idealna. Ale nadal drukuje zbyt ciemno. Czy jest ktoś kto potrafi pomóc w tej sprawie?

0