Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Naprawa pilarki Mcculloch ES 021, Pr 2200-016

11 Cze 2010 15:39 5190 3
  • Poziom 2  
    Witam
    Wpisuję się na forum po raz pierwszy i proszę o wyrozumiałośc za ewentualne błędy.
    Mam problem następującego typu: W pilarce elektrycznej Mc culloch typ ES 021, model PR2200-016 (2 m-ce po gwarancji) uszkodził się wirnik silnika. Szukałem w internecie możliwości zakupu lecz nie znalazłem. W serwisie otrzymałem informację iż należy wymienić cały silnik razem z połową korpusu, koszt wymiany i części to równowartość zakupu nowej pilarki. Może ktoś z forumowiczów miał podobny problem i zechciał mi pomóc w tej sprawie. Za jakiekolwiek sensowne porady z góry dziękuję.
    AG
  • Poziom 12  
    Jeśli komutator nie jest rozwalony tylko masz przerwę w uzwojeniu to podjedż z tym do zakładu gdzie przezwajają silniki elektryczne.Powinni Ci pomóc.
  • Poziom 2  
    Niestety komutator jest nie tyle rozwalony ile mocno delikatnie mówiąc uszkodzony. Niektóre elementy komutatora "zmieniły" kolor i stały się kruche.
    Podejrzewam że w tym przypadku chyba należy wymienić wirnik, ale problem w tym że nie mogę nigdzie takiego dostać
  • Poziom 1  
    Witam
    Kupiłem pilarkę E pro mac 2200 i zużywa bardzo dużo oleju do smarowania łańcucha i chciałbym się dowiedzieć czy to jest właściwe?

Dodano po 2 [godziny] 29 [minuty]:

typ tej pilarki to es 021