Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Kupie filtr dolnoprzepustowy aktywny

Paw55755 11 Cze 2010 23:05 933 3
    Paw55755
    Poziom 13  
    Potrzebuje aktywny filtr dolnoprzepustowy z wysokim odcieciem, najlepiej 24dB/oct.
    I z regulacja odciecia. Jesli chodzi o czestotliwosc odciecia, mysle ze fajnie by bylo, gdybym mogl sobie ustawic 50Hz.

Nie musi miec jakiegos odwracania fazy itp.

Kontakt Pw lub
    GG:2014544
    Paw55755
    Poziom 13  
    co ty za link mi podales?
    wlasnie siedze i szukam. Szukam schematu lub kitu na taki filterek, i kazdy odpisuje tylko: "uzyj szukajki". No ludzie jest milion tematow, w ktorych kazdy odpisuje to samo i brak konkretnej odpowiedzi, przez co zrobil sie taki smietnik, ze zeby znalezc konkretna odpowiedz to trzeba od groma stron wynikow przeszukac.
    Szukam tez kitu, na carton audio nie robia juz takich filtrow, a na AVT brak.
    I co w takiej sytuacji mi polecisz? szukac dalej czy sprobowac zapytac na forum? Oczywiscie robisz to co w wiekszosci twoich 2459 postow, czyli piszesz o googlach.

Nie rob offtopu, bo ja na powaznie szukam osoby, ktora ma taki filterek na sprzedaz.

Zdania rozpoczynamy wielką literą.
    Proszę to poprawić.
    Wpis moderacyjny dotyczy wszystkich piszących w temacie!
    Nie kasować wpisów moderacyjnych!
    [_P_]
    RAPELC
    Poziom 17  
    Paw55755 w czym takie zdenerwowanie? Przecież w linku który podał Bonkot jest schemat tego filtru.
    Jeżeli jednak jest jakiś problem to 100zł i po problemie, bo za kilka dni listonosz przyniesie filterek do domu. Dalsze ustalenia na PW lub mail.