Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Miniwieża Samsung MM-26 - zmiana częst. tunera fm bez pilota

12 Cze 2010 11:52 1736 5
  • Poziom 13  
    Witam,
    kupiłem na giełdzie wieżę jak w temacie, ale nie było do niej pilota. Wydaje mi się, że bez niego nie ma możliwości wyszukiwania kanałów w radiu. Zarówno krótkie, jak i długie przyciśniecie przycisku tuning v i ^ skutkuje zmianą kanału, natomiast nie ma opcji wyszukiwania. Czy da się jakoś wyszukać stacje radiowe bez pilota? Jeżeli nie to jaki pilot może pasować do tej wieży?
    Będę wdzięczny za pomoc
    pozdrawiam
    Adam

Proszę poprawić temat postu. Regulamin pkt. 11.
    GM
  • Serwisant
    Czy jest przycisk mode,który zmienia tryb z preset na tuning?Piloty audio np.Aswo,Infratex.
  • Poziom 13  
    W tym sęk że nie ma. Są tylko przyciski tuning [^] i [v], power oraz te do obsługi kasety i presetów equalizera. Czy zdziałam coś pilotem uniwersalnym typu MAXY 1708 albo podobnym?
  • Serwisant
    Nie mam doświadczenia z pilotami uniwersalnymi.Często nie są wystarczajaco zamienne.Poszukaj oryginału tak jak pisałem.Impel ma również,nie wiem tylko czy są tam audio.
  • Poziom 13  
    A da radę to zrobić bez pilota? Bo jest to dość stary model i wątpię, żeby mi się udało gdzieś taki trafić. W wykazie infratexu taki sprzęt nie istnieje, w aswo chyba też nic nie ma. Może jakaś irda do komputera i specjalny program?
  • Poziom 16  
    Nie znam tego modelu ale zakładam, że jest analogicznie jak w MM-29 tzn. przyciskiem tuning mode (stop) pomiędzy strzałkami podwójnymi zmienia się tryb tunera na: auto, manual i stored, u ciebie jest w trybie stored i dlatego przyciskami up i down zmieniają się kanały, aby włączyć strojenie musisz przejść w tryb auto lub manual.