Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Sklep HeluKabel
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Schemat centralki elektrycznej poszukuję Golf 1 GTI 1979r.

12 Cze 2010 13:09 1232 1
  • Poziom 12  
    Poszukuję tego schematu z rozpiską centralki elektrycznej tam gdzie bezpieczniki. Zależy mi na schemacie podłączenia konektorów z tyłu tejże centralki.
    Skrzynkę bezpieczników mam na bezpieczniki ceramiczne i jest ich 15. Bo to różne bywały w w tych modelach dlatego nadmieniam. Nie wiem czy w moim samochodzie był kiedyś inny silnik, teraz jest GTI k-jetronic 1,8. Samochód z 1979r.

Znalazłem kiedyś rozpiskę - ale tylko do czego służą bezpieczniki i nic więcej, wiele godzin spędziłem na google, bezskutecznie a angielskiego nie znam za dobrze aby szukać na zagranicznych stronach...

Mam problemy, konektory, tylne kostki są pośniedziałe, nawet nie wiem czym to oczyścić... Nie wszystko mi kontaktuje w samochodzie mimo, że bezpieczniki są sprawne. Jak się porusza kostkami czy kablami to niektóre urządzenia elektryczne raz działają a raz nie...

Ten schemat byłby mi potrzebny, może poświęciłbym czas aby przywrócić sprawny stan elektryczny mojego samochodu...

Książki serwisowej też nie mogę nigdzie kupić, kiedyś była, ale przegapiłem okazję... Nawet skany by mi się przydały, oraz wszelkie pomoce i instrukcje.

Byłem na forum o WV golfach, ale tam mi nie pomogli....
  • Sklep HeluKabel
  • Poziom 29  
    Ja to napiszę tak ... instalacja jest tak banalnie prosta że po rospisce tych ceramików idzie dojść co i jak nawet jakby wypiął wszystko to się dojdzie co było gdzie