Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Computer ControlsComputer Controls
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Autoalarm cobra 3995 nie reaguje na pilota .

12 Cze 2010 18:30 2301 6
  • Poziom 9  
    Witam mam problem z alarmem cobra 3995 nie reaguje na pilota nie można go włączyć ani zamknąć z pilota.Dioda w pilocie się świeci gdy się wciśnie przycisk.Proszę o pomoc może ktoś miał podobna sytuacje.
  • Computer ControlsComputer Controls
  • Poziom 35  
    Przyczyną może być zimny lut na płytce drukowanej pilota.Małem taki przypadek i obydwu dołączonych do nowo zakupionej centralki pilotów po pewnym czasie obydwa piloty wymagały poprawienia lutów na płytkach.
  • Computer ControlsComputer Controls
  • Poziom 39  
    A moze po prostu trzeba zsynchronizowac pilota?
  • Poziom 9  
    Witam a jak synchronizować pilota z centralką?
  • Poziom 39  
    Nacisnij oba przyciski pilota i trzymaj poki dioda sie nie wylaczy. Wtedy pusc - dioda powinna sie zapalic na stale. Teraz nacisnij duzy przycisk - dioda pilota miga, pilot powinien sie w tym momencie zsynchronizowac. Sprawdz czy alarm reaguje na pilota kilkakrotnie naciskajac przyciski pilota. Cala procedure nalezy wykonac w samochodzie, lub w bardzo bliskiej od niego odleglosci (1m).
  • Poziom 9  
    Witam alarm już naprawiony poprawiłem luty w pilocie i musiałem synchronizować pilota z centralka.Dziękuje za pomoc i pozdrawiam.
  • Poziom 11  
    Witam mam ten samo problem co w temacie:( jakie luty trzeba poprawić w pilocie? wszystkie czy jakieś są standardowe uszkodzenia? I poszukuje manuala w PL do tego urządzenia. Pozdrawiam i liczę na pomoc.