Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

SHARAN model 2001 ELEKTRYKA??

sharanka 13 Cze 2010 08:56 1788 1
  • #1 13 Cze 2010 08:56
    sharanka
    Poziom 1  

Witam. Mam problem z Sharanem, model 2001 rok, rok produkcji 2000. Mianowicie w ostatnim czasie zaczęłam mieć problemy z kierunkowskazami, chodzi o to że często gdy jechałam i włączałam kierunek to on raz działał raz nie, bodajże to prawy. Następny problem miałam z regulacją świateł gdyż ona wogóle nie działała, kolejny problem to z elektrycznymi szybami od kupna samochodu (a zakupiłam go w sierpniu 2009) działały wszystkie szyby oprócz przedniej od pasażera a ostatnio sfiksowały wszystkie i nie chcą się ani otwierać ani zamykać, jedynie od strony kierowcy można wszystkie otwierać i zamykać. Pojechałam więc do elektryka samochodowego który każdą awarię osobno oceniał, że na przykład regulacja świateł to muszę dokupić lampy z silnikiem (koszt 600 zł), co do szyb też coś tam wymyślił jak się z nim kontaktowałam telefonicznie, bo kilku dniach pojechałam po odbiór samochodu, co się okazało elektryk w końcu nic nie zrobiłam, nic nie naprawił bo sam się plątał i nie wiedział dokładnie co zrobić, zaczął coś się motać że coś jest centralką, co mnie z lekka zaskoczyło. Podejrzewałam że to coś z komputerem pokładowym, co mogło być spowodowane tym że w tą zimę siadł mi akumulator i znajomi którzy mi to podpinali zdejmowali klemy co niby później się okazało nie wolno bo można rozkodować komputer pokładowy. Jeszcze jeden problem z którym się borykam to ten że jak odebrałam samochód od mechanika to co się później okazało to zrypał mi go bardziej, a chodzi o to że gdy zamykam drzwi na kluczyk to wiadomo że jak jest centralka to powinny zamknąć się wszystkie drzwi na raz a zamykają się tylko przednie od kierowcy i od pasażera przednie a tylne już nie, i gdy otwieram tylne od kierowcy wtedy gdy niby samochód powinien być zamknięty to nie dzieje się nic, a jak od strony pasażera tylne to włącza się alarm. Niewiem co dalej robić, do kogo się udać kto by mi mógł coś poradzić, może macie jakieś rady bądź wiecie od czego tak się może dziać, to proszę o odpowiedź bo ja się na tym nie znam, może jakiś diagnosta elektryki samochodowej by pomógł i wreszcie dowiedziałabym się co jest do naprawy?? Proszę o odpowiedź

• #2 13 Cze 2010 09:09
    fructon
    Poziom 33  

udac się do kogos kto wie za co sie zabrac, objawy wskazują na moduł komfortu lub uszkodzenia w przelotkach drzwi

Black Friday do -15%
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Ferguson