Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Wiertarko wkrętarka KRESS 122 AS Set

13 Cze 2010 17:28 4592 2
  • Poziom 21  
    Byłem wczoraj w sklepie rozglądając się za wiertarko-wkrętarkami, sprzedawca zaproponował mi model 122 AS Set firmy Kress i powiedział że mają promocję na ten sprzęt i kosztuje 259 zł. Strasznie produkt chwalił, powiedział że 3 lata, gwarancji, w komplecie walizka i dwa aku (niestety Ni-Cd ale to nie aż taki minus) i mówił że wielkim atutem tego sprzętu jest moment - 29 Nm. Szukałem dziś na internecie informacji o sprzęcie tej firmy i znalazłem kilka opinii (zresztą pozytywnych) ale nie zbyt dużo, dlatego chciałem zapytać jeszcze tu, czy ktoś miał do czynienia z tą firmą i jakiej jakości robią sprzęt?
  • Poziom 14  
    Wkrętarkę Kress 122 mogę ci polecić, bowiem mam taką i sprawdza się bardzo dobrze. Cena bardzo przyzwoita - ja kupiłem za 320 PLN a i tak uważam, że warto było.
    Wkrętarka bardzo przyzwoicie wykonana, 2 biegi, metalowe zębatki w środku, ładowanie akumulatora w godzinę i kilka minut (bateria jest gorąca), 29 Nm momentu obrotowego to już sporo, inne firmy (makita, bosch, hitachi z tego pułapu cenowego) mają między 22 a 26 Nm ale i tak wystarczają. Kress ma pojemne akumulatory, to duży plus inna sprawa, że mógłby być te 0.3 kg lżejszy, tak jak konkurencja i mieć podświetlenie. Używałem do montażu ściany z płyt gipsowo kartonowych, montażu ogrodzenia oraz przy naprawie samochodu - wszędzie się spisuje świetnie.
  • Poziom 21  
    Zdecydowałem się już ją kupić i rzeczywiście jak za tą cenę sprzęt jest na prawdę bardzo przyzwoity. Tak jak kolega wyżej napisał, szybkie ładowanie akumulatora, duży moment obrotowy, 3 lata gwarancji, cena to główne atuty tego sprzętu.
    Zobaczymy jak się będzie dalej sprawować.