Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Awaria Lodówki Indesit BAN33NFPS.

Sebik89 14 Cze 2010 15:34 1850 0
    Sebik89
    Poziom 9  
    Rzecz dotyczy panelu sterującego lodówką lecz czy rzeczywiście tylko on jest uszkodzony to nie mam pojęcia. Dlatego chciałbym zasięgnąć Waszej opinii. Zaczęło się od tego że jedna z kontrolek panelu(ta od opcji superfreeze) zaczęła świecić się niepełnym światłem jako że lodówka była na gwarancji wezwaliśmy serwis który wymienił panel. Jednak problem się powtórzył jakiś miesiąc po wymienionym panelu niestety gwarancja już się skończyła, z tym że dioda już świeciła się pełnym światłem jakby opcja superfreeze była włączona i nie dało się tego wyłączyć. Rozebraliśmy więc lodówkę i dostaliśmy się do panelu, spalony nie był jednak był zaśniedziały bo jakimś cudem dostała tam się woda. Wyczyściliśmy go i wsadziliśmy. Wszystko było okej.

Problem wrócił ze zdwojoną siła. Znów świeci się dioda od superfreeze, i nie da się jej wyłączyć. Ponadto gaśnie światło wewnątrz lodówki , lodówka przestaję też chłodzić i mrozić. Czyszczenie panelu już nic nie daję. Może rozsypał się do końca. Ale czy to wszystko co się dzieję to rzeczywiście winna zepsutego panelu sterującego? Czy może poszło coś jeszcze a panel jest dobry tylko w ten sposób wskazuję błąd czegoś innego?