Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

toyota corrola 1.4 d4d nie odpala

14 Jun 2010 18:37 4539 8
  • Level 14  
    Tak jak wyżej w temacie samochód nie odpala ,tester nie pokazuje żadnych kodów.Paliwo jest podawane do do pompy wtryskowej ,odkręcałem juz pezrewody które idą do wtryskiwaczy przez wszystkie idzie paliwo do wtryskiwaczy.Świece żarowe sprawdzone na krótko ,rozrusznik kręci normalnie ,bezpieczniki wszystkie sprawdzone są sprawne , paliwo odpowiednie do diesla,czujnik polożenia walu sprawny ,po odpieciu go i ponownym wpieciu pokazuje tester że jest uszkodzony. pomocy.
    [30.03.2021, darmowy webinar] Nowoczesna diagnostyka maszyn, monitorowanie i przewidywanie awarii. Zarejestruj się
  • Level 12  
    Ciśnienie wtryskiwanego paliwa może być za niskie albo złe sprężanie
  • Level 14  
    ddodam że to samochód ma skrzynie mm-t a rorząd jest na łańcuszku , samochód ma ok 110 tys.km , może ma ktoś jakies pomysły jeszcze
  • Level 21  
    zgadzam sie że tam jest łańcuszek;) bardzo dobre rozwiązanie, ale jest tem też napinacz olejowy i jeśli jest mało oleju w silniku lub dostanie sie powietrze to owy łańcuszek lubi przeskoczyć.
    moge sie mylić wiec sprawdz czy skrzynka mmt nie jest w trybie awaryjnym.
  • Level 14  
    a jak sprawdzic skrzynke mmt ze jest w trybie awaryjnym

Dodano po 9 [minuty]:

a takie pytanie zauważyłem wyciek ze skrzyni biegów ma to coś wspolnego
  • Level 21  
    jeśli w skrzyni nie bedzie odpowiedniego poziomu oleju to jest to możliwe zdjafnozuj skrzynie.
  • Level 14  
    okazało się że pompa wtryskowa padła po podstawieniu nowej okazalo się wszystko w porządku
  • Level 12  
    No to widze że się nie myliłem :)