Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Pralki Siemens - serie ??

cheetah55 14 Cze 2010 20:40 2644 1
  • #1 14 Cze 2010 20:40
    cheetah55
    Poziom 9  

Nie będę zanudzał pytaniem jakiej firmy pralkę wybrać, bo po lekturze forum oraz opiniach w internecie już wiem, że będzie to Siemens lub Bosch. Dodatkowym atutem jest 5letnia gwarancja.

Mam tylko pewną wątpliwość co do serii Siemensa i równic pomiędzy nimi

Jestem zainteresowany pralką Siemens WM 10E460PL, na stronie siemensa nie ma informacji na jej temat informacji czy jest to pralka nadal produkowana ??
    czy to dobry wybór czy lepsza byłaby któraś z tych?
    WM10E37RPL
    WM10E463PL
    WM10E46APL

O co chodzi z tymi oznaczeniami raz jest ExxYPL a raz ExxxPL (Y-litera, x-cyfra) ????

0 1
  • #2 14 Cze 2010 23:14
    soundscape
    Poziom 10  

Te pralki różnią się pomiędzy sobą programami prania, w xxx3pl można doładowywać pranie, WM10E37RPL - ma mniejszy wyświetlacz od pozostałych.

Modele z literą przed PL są produkowane od czasu do czasu w małych ilościach, dlatego ciężko znaleźć o nich jakieś konkretne informacje. Możesz spróbować Tutaj
    wyszukać instrukcje użytkownika do tych modeli i tam będą dokładniejsze opisy. Rozwin zakładkę serwis > instrukcje użytkownika.

Na pewno nie ma pomiędzy nimi różnic od strony mechanicznej - wszystko jest to samo i produkowane w jednej fabryce.

EDIT:
    Jeśli nie działa załączony link, trzeba wejść na stronę domową siemens-home.pl, wybrać jakąkolwiek pralkę, dokumenty dodatkowe, instrukcja użytkownika i wowczas przeniesie na stronę wyszukiwania instrukcji.

0
TME logo Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
TME Logo