Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
flexghzflexghz
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Cyfra + zielony pasek sygnału,brak programów w UK

15 Cze 2010 13:42 6124 4
  • Poziom 2  
    Witam!
    Moze mial ktos juz podobny problem...
    Przywiozlem do Szkocji (Dundee) dekoder cyfry + PACE DSR 2221 ,bawiłem się z ustawieniem tego talerza i po paru godzinach udalo mi się ustawić sygnał na dobry (zielony pasek pomiedzy 4-5).Jednak mimo,ze sygnal jest dobry to nie mam kanalow-pojawia sie taki maly czerwony kwadracik i czarny ekran.W PL dekoder odbieral normalnie po 30 min ustawiania,a w UK coś nie działa.W ICA zresetowalem karte i ustawilem na 1 program,ale nic to nie zmienilo.Pasmo dolne i gorne tez probowalem zmienic -ustawilem na 9750 i 11700 ,gdyz na jakims forum tak radzono ,ale bez zmian.Pierwotnie pasmo jest ustawione u mnie na 9750 i 10600.Prosilbym o pomoc w tej sprawie.
  • flexghzflexghz
  • Poziom 35  
    Witam, przywróć ustawienia fabryczne.

To że masz pasek zielony nie świadczy o tym że antena jest ustawiona na Hotbird, prawdopodobnie trafiłeś na Astrę .

ps. Skorzystaj z kalkulatora Link
  • flexghzflexghz
  • Moderator na urlopie...
    Zasady działu SAT, punkt 7, 9, 10.
  • Warunkowo odblokowany
    matzg napisał:
    przywróć ustawienia fabryczne.

Można prosić o szczegóły, bardzo ciekawe:D

Dodano po 2 [minuty]:

sosna333 napisał:
    ustawilem na 9750 i 11700 ,gdyz na jakims forum tak radzono ,ale bez zmian.Pierwotnie pasmo jest ustawione u mnie na 9750 i 10600.

To jakieś głupie rady!:D
    Ustaw poprawnie antenę tak aby na kanale 17-tym pokazała się polonia i możesz oglądać.
  • Poziom 35  
    dzac4 napisał:
    matzg napisał:
    przywróć ustawienia fabryczne.

Można prosić o szczegóły, bardzo ciekawe:D

Witam, fakt nie da się , troszkę mnie poniosło...;) chodziło mi aby kol.sosna333 ustawił poprawne ustawienia konwertera na 9750 i 10600.
    Pozdr.