Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Nowy Firmware(V5.30):Nokia 3510i

29 Sie 2004 12:44 1083 2
  • Poziom 15  
    Witam ponownie: po zdjęciu kodu zabezpieczającego, mam kolejny problem i proszę Was o pomoc:

kiedy wchodzę do książki adresowej, i wybieram opcję pokaż więcej jednego z 3 wpisów w tej książce- fon dziwnie się zachowuje: wygasza sie podświetlenie, a na ekranie (wyciemnionym) widać jedynie stan baterii. po chwili włącza się (nie trzeba wpisywać PINu), tak jak gdyby nic się nie stało. problem ten rozwiązałem: usuwając wszystkie wpisy książki z pamięci telefonu (wcześniej je skopiowałem na SIMa). następnie skopiowałem z SIMa na fon i wszystko jest OK. narazie...

pomyślałem że można by oprogramowanie zmienić, mam takowe na dysku, ale niewiem jaki program do tego służy, skąd go wziąć i jakim kabelkiem się posłużyć....

ktoś mi powiedział/napisać że takie sprawy tylko BOXem, ale jeżeli mój brat przed chwilą wymienił FBUSem firmware z SIMENSa C45 na nowsze, to dlaczego w Nokii 3510i tak nie można by zrobić się zastanawiałem?

co do tych zawieszeń myślę że to wina pamięci fona.co o tym myślicie?? :idea:
  • GSM Product Supporter
    Na 100% firmware... a nokia to nie siemens i tutaj jest potrzebny sprzęt większego kalibru taki jak LP2002, Griffin albo Tornado.
  • Poziom 15  
    :roll: czyli że raczej do serwisku podnieść fon ??

szkoda że FBUSem się nie da :cry: