Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Poszukuje programu ktory zmienia pendirva w klucz USB

greg1987.gt 16 Cze 2010 13:09 1811 6
  • #1 16 Cze 2010 13:09
    greg1987.gt
    Poziom 14  

Poszukuje programów które zamienia mojego pendriva w klucz USB . A później ten klucz USB w bede się logował do Windy.

Interesują mnie inne programy niż :

Rohos Logon Key
    Proteg Manager

Znacie może jakieś ciekawe . Preferuje darmowe ale mogą także być płatne .

Dziękuje

0 6
  • #2 16 Cze 2010 13:44
    Darrieus
    Poziom 38  

Truecrypt, licz sie z tym że jak pen nawali to danych z dysku nigdy już nie zobaczysz.

0
  • #3 16 Cze 2010 13:55
    greg1987.gt
    Poziom 14  

Wiem używam Truecrypt , ale potrzebuje takiego programu który zamiast hasła na użytkownika do zalogowania się do Windy potrzebuje klucza USB , jak wciągnę klucz w czasie pracy na Windzie , to włącza się wygaszacz ekranu i nic nie da się zrobić . O taki program mi chodzi nie chodzi mi tu o samo szyfrowanie danych

0
  • #5 18 Cze 2010 13:04
    greg1987.gt
    Poziom 14  

Programik działa ale niestety ma wadę , tworze klucz na pendrive i jak dam lock muszę go spowrotem włożyć żeby odblokować komputer. Natomiast jak uruchomię komputer jest całowicie odblokowany , nie muszę nawet pendriva wkładać

0
  • #6 18 Cze 2010 13:44
    shizy
    Poziom 22  

Cytat:
    ale potrzebuje takiego programu który zamiast hasła na użytkownika do zalogowania się do Windy potrzebuje klucza USB , jak wciągnę klucz w czasie pracy na Windzie , to włącza się wygaszacz ekranu i nic nie da się zrobić . O taki program mi chodzi nie chodzi mi tu o samo szyfrowanie danych

Watpie czy takie cos bedzie w pelni bezpieczne, jesli bezpieczenstwo jest twoim priorytetem, alt+ctrl+del i byc moze po Twoim zabezpieczeniu ;)

0
  • #7 18 Cze 2010 15:17
    greg1987.gt
    Poziom 14  

Alt + CTRL + Del nie działa sprawdzałem . Martwi mnie fakt ze po resecie z przycisku winda normalnie sie włącza . Z tego co wiem bo testowalem kiedys triala program Rohos Logon Key tego nie umozliwia chodzi fantastycznie ale duzo kosztuje

0