Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

sprzęt do zabudowy: piekarnik, płyta gazowa- Bosch

16 Cze 2010 21:56 8445 5
  • Poziom 2  
    Witam wszystkich!

Potrzebuję sprzętu do zabudowy, a mianowicie: piekarnik, płyta gazowa i okap. Wstępnie jestem zdecydowana sprzęt firmy Bosch i wybrałam:
    Piekarnik BOSCH HBA 43T350, http://www.bosch-home.pl/HBA43T350.html?source=search

Może głupie pytanie, czy dmuchawa chłodząca to coś w rodzaju ,,chłodny front"?

zauważyłam też: zabudowa w słupku? czy to oznacza że pod płytą gazową nie będzie można tego zainstalować??

płyta gazowa Bosch NGU4151DE, http://www.bosch-home.pl/NGU4151DE.html?source=search

okap- jeszcze nie zdecydowałam, potrzebuję okap teleskopowy, szerokość 60cm, cichy, wystarczy 2 stopnie regulacji może jeden silnik, będzie podłączony do wentylacji, marka nie ma tak wielkiego znaczenia, w miarę solidny za przystępna cenę.

Bardzo proszę o opinie sprzętu i wszelkie sugestie
    Z góry dziękuję!
  • Poziom 14  
    okap musisz zdecydować czy ma być cichy czy niedrogi. Najcichszy okap teleskopowy jaki znam robi DeDitrich ale kosztuje ok 1700 pln.

Wersja solidny i za przystępna cenę Ciarko SL-S 60 X.
  • Poziom 2  
    wstępnie wybrałam candy CBT 66 W, już sama nie wiem...
    a co sądzą o tym eksperci?
  • Poziom 10  
    Wiesz co, ja bym wybrała coś boscha, bo jednak jest niezawodny. Wcale nie jest taki drogi, na magicznej planecie widziałam rozmaite urządzenia tej marki za naprawdę niezłą cenę, aż się dziwiłam, że o tyle taniej są w tym miejscu. Nie czarujmy się, jest to sprawdzona marka, wiele osób sobie chwali.
  • Poziom 2  
    to co podałam już zostało zakupione, ale jeszcze nie zamontowane, jak zacznę użytkować napisze jak się sprawuje

pozdrawiam
  • Poziom 2  
    A takie trio Candy. to jest cudowna sprawa.
    widziałam w jakimś sklepie z agd.
    jest w nim zmywarka piekarnik i płyta.
    Niepotrzebnie miejsca nie zajmuję.
    myślę że nie trzeba marnować niepotrzebnie miejsca w kuchni.
    a zwłaszcza w małych kuchniach..
    W internecie jest wiele pozytywnych opinii na jej temat.