Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

KONTROLKI NA DESCE ROZDZIELCZEJ W POLONEZIE 96r

jelusz 29 Aug 2004 15:52 13646 8
    jelusz
    Level 11  
    Może ktoś posiada lub wie gdzie jest dokłanie opisna deska rozdzielcza w polonezie>?Chodzi i o wszystkie kontrolki ktore sie znajduja w nowym typie polonezów?jełśi tak to prosze o odp?!
    Nie pisz dużymi literami /tytuł/ - REGULAMIN.[h]
    Kamery 3D Time of Flight - zastosowania w przemyśle. Darmowe szkolenie 16.12.2021r. g. 10.00 Zarejestruj się
    Panda02
    Level 32  
    Książka Edwarda Morawskiego pt."Budowa i eksploatacja FSO Polonez" wydanie jedenaste str. 29
    jelusz
    Level 11  
    tak trzeba zakupić taką książke ale mi chodzi o jakąś stronke
    Goshky
    Level 20  
    Jak chcesz to ci coś wskanuję, mam nawet instrukcje obsługi tylko podaj jaki to poldek, wtrysk, benzyna, diesel, 96 to domyślam się że jeszcze nie Caro Plus?
    jelusz
    Level 11  
    caro 96 r z wtryskiem 1.6 kat
    Sebuś
    Level 2  
    W opisie tej deski roździelczej kontrolka numer 15, ja mam Polda na wtrysku 1.6 95r. i w miejsce tamtej kontroli zapala mi sie inna. Ocb ?
    Dokładnie fajnie by bylo za całe zdjecie do wersji na wtrysku... sorrki chłopaki, Tato mnie prosil wiec pisze, a tak na marginesie niemogłem sie nawet przedstawic bo tato chce jak najszybciej wiedziec czy cos czasem niejest niewpożadku.
    Sebuś
    Level 2  
    pisze znowu, bo nikt nie odpowiedział i ponawiam pytanie :D
    Tooold
    Level 11  
    obejrzyj ten linkt który dostałeś dokładnie - poniżej jest napisane,że jeśli ma hamulce Lucasa to masz tam kontrolkę klocków.