Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Buczenie Technics SU-V500 + laptop AUX

17 Cze 2010 23:17 1680 3
  • Poziom 2  
    Witam mam taki problem mam wzmacniacz Technicsa z tunerem, CD i gramofonem. Do tego jeszcze mam na AUX podpiętego laptopa. Podłączyłem tuner do kablówki koncentrykiem. Kiedy przełączam na Aux strasznie buczy. Odłączam koncetryk od tunera jest ok, podłączam koncetryk odpinam laptopa też jest ok. próbowałem już uziemić ekran do kaloryfera nic. Odpinałem telewizor od trójnika kabłowki i internet tez nic , próbowałem wkręcać w miejsce internetu i tv w tójniku ,też nic. odłaczałem laptopa od ładowarki żeby chodził na bateri też nic. Laptop jest bardzo taleko od wzmacniacza tzn jakeis 3 m. roplątywałem kabel od laptopa do wzmaka też nic.. W dodatku jak np przełącze na tuner to słysze radio stacje pięknie graja lalala ale w tle jest buczenie. Jak przęłączam na gramofon też lekko buczy , gramofon jest uziemiony do wzmaczniacza. Nie mam pomysłów... jedyne co mi rpzychodzi do głowy to może kabel jest do bani ten od wzmaka do laptopa... HELP ME !!!! z góry dzięki
  • Poziom 17  
    Próbowałeś laptopa odpalić na baterii? Według mnie to pętla masy. w moim przypadku pomogło podłączyć kompa do gniazdka bez bolca.
    Ale nie jest to rozwiązanie...
  • Poziom 2  
    Tak wiesz, odpinałem zasilanie i jechałem na bateri nic się nie zmieniło, chyba to napisałem u góry,ale dzięki za info.
  • Poziom 2  
    Czy jeszcze ktoś ma może jakiś pomysł. ??