Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Radio z dobrym tunerem radiowym

18 Cze 2010 09:18 2602 8
  • Poziom 16  
    Witam, moglibyście mi polecić jakieś radio z dobrym tunerem radiowym. Ostatnio zakupiłem taki szajs na allegro - radio Dalco i podczas jazdy fale radiowe tak szumią, że nie da się go słuchać. Na fabrycznym kasetowym Blaupunkcie odbierało super. Mam na oku JVC KD-R302E. Jak to jest z tymi JVC? Mają w miarę dobry tuner? Mój samochód to Opel Corsa B
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    Poszukaj Becker-a.

Jeżeli chodzi o tuner to ciężko znaleźć lepszy.
  • Poziom 16  
    Takie ceny to nie na moją kieszeń, chodzi mi o coś tańszego. Ten tuner nie musi być jakiś najlepszy chodzi tylko aby jakoś w miarę odbierał te radia. Do wydania mam koło 260 zł.
  • Poziom 19  
    Jak nie na twoją kieszeń ? BECKER TRAFFIC PRO BE 7822 na alle.. 1078177723 170zł. Używany oczywiście.
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    A ja jeśli chodzi o "czułość" tunera wyjątkowo :D polecę...starsze SONY (co do nowych niestety ...zero praktyki) .
    Z tego co sobie przypominam potrafiły "łapać fale" na kawałku ...druta i robiły to wyjątkowo poprawnie.
  • Poziom 16  
    Ale chciałbym nówkę, jakieś JVC Pioneer czy Sony. A te starsze Sony to mógłbyś podać konkretnie jakiś model?
  • Poziom 9  
    lolek99 napisał:
    Ale chciałbym nówkę, jakieś JVC Pioneer czy Sony. A te starsze Sony to mógłbyś podać konkretnie jakiś model?

Wszystkie firmowe będą łapać fale jak należy.W tej kwocie różnicy raczej nie uświadczysz. A może najpierw sprawdź antenę bo na uszkodzonej to nawet najdroższe radio nie będzie zbierać.
  • Poziom 19  
    A może zainwestuj we wzmacniacz do anteny, na alle.. po 17zł z przesyłką.
  • Poziom 16  
    Dzięki za wszystkie podpowiedzi, wybór padł na JVC KD-R401. Mam nadzieję, że spełni swoją rolę:) Jeśli nadal będzie szumieć to dokupię ten wzmacniacz antenowy.